چگونه با تعاملات اجتماعی صحبت کردن به زبان انگلیسی را تقویت کنیم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بررسی می کند که چگونه با تعاملات اجتماعی صحبت کردن به زبان انگلیسی را تقویت کنیم ؟ شما هم با ما همراه باشید تا از این روش ها بهترین استفاده را کنیم.

چگونه با تعاملات اجتماعی صحبت کردن به زبان انگلیسی را تقویت کنیم
چگونه با تعاملات اجتماعی صحبت کردن به زبان انگلیسی را تقویت کنیم

اما چگونه با تعاملات اجتماعی صحبت کردن به زبان انگلیسی را تقویت کنیم :

منابع بی شماری از گام های فهرست شده برای موفقیت در آزمون آیلتس وجود دارد. اگرچه این نوع از اطلاعات مفید هستند، این می تواند به اندازه ی شنیدن از دانش آموزانی که در آزمون آیلتس موفق بوده اند مفید و اطمینان بخش باشد. در اینجا گام هایی وجود دارد که داوطلبانی که مطالعه کرده، آزمون داده ، و موفق به گرفتن نمره ای که مورد نیاز شان بود شدند، آنها را دنبال کرده اند.

با دوستان انگلیسی زبان خود دور هم جمع شوید این روشی بسیار عالی برای تقویت مهارت صحبت کردن به زبان انگلیسی است.با این وجود، اگر فقط بنشینید و آنها را نگاه کنید و در مباحث آنان مشارکت نداشته باشد، به شما کمک نخواهد کرد. لازم است شما نیز مشارکت فعال داشته باشید تا از مزایای تعاملات اجتماعی بهره ببرید.

سوال بپرسید

اگر با موضوع مورد بحث آشنایی ندارید، پرسیدن سوال روش مناسبی برای شرکت کردن در بحث است.وقتی سوال می پرسید مطمئن شوید که بخشی از آنچه شنیده اید را تکرار کرده اید، بنابراین طرف مقابل ایده ی بهتری برای پاسخ به سوال شما خواهد داشت.درصورتی که کاملا بحث را از دست دادید، عیبی ندارد که به آن اعتراف کنید و از آنها بخواهید یک کلمه یا بخش خاصی از مکالمه را که ممکن است جزئیات بیشتری از آن را متوجه نشده باشید را به شما توضیح دهند.

تلفن خود را کنار بگذارید

ممکن است استفاده از تلفن هنگامی که در جمع دوستان هستید بی ادبی تلقی شود. احتمال دارد هنگامی که در شبکه های اجتماعی هستید،متن می فرستید یا در تلفن کار دیگری انجام می دهید، با یکدیگر کنار بیایید،اما در هر صورت شما توجهی نمی کنید.تلفن خود را در جای دوری قرار دهید تا بتوانید بر روی مکالمه تمرکز کنید.این کار به جریان یافتن ارتباطات کمک کرده و به نفع شماست.

گوش کرده و دقت کنید

به آنچه که مورد بحث است و آنچه دیگران می گویند توجه کنید و هنگامی که آنها درحال صحبت هستند حرفشان را قطع نکنید.اگر سوالی دارید صبر کنید تا صحبت شان تمام شود سپس سوال خود را بپرسید.اگر برایتان سخت است که کلمه ی مورد نظر را پیدا کنید یا سوال بپرسید، دست خود را بالا ببرید تا توجه همه را به خودتان جلب کنید، سپس به محض اینکه صحبتشان تمام شد، آنچه می خواهید را بگوئید یا سوال خود را بپرسید.

داستانی را به اشتراک بگذارید

اگر دیگران داستانی از کودکی، زندگی خانوادگی، یا دیگر موضوعات تعریف می کنند، سعی کنید درباره ی داستان خودتان که به مکالمه مربوط است فکر کنید. سپس وقتی که نوبت به شما رسید، به آنها داستانی درباره خودتان بگوئید، چیزی هیجان انگیز که درباره ی کانادا کشف کردید، یا برخی موضوعات دیگر، که به موضوع مورد بحث مرتبط باشد.

برای یک به یک تعاملات اجتماعی یک دست نوشته آماده کنید

اگر فقط زمان تان را با یک نفر می گذرانید، می توانید از قبل یک نوشته تهیه کنید تا از وقفه ی سکوت بین مکالمه تان جلوگیری کنید.برای مثال؛ می توانید لیستی از سوالاتی را که ممکن است از فرد دیگری بپرسید تا بیشتر در مورد آنها بیاموزید یا برخی از موضوعاتی را که می خواهید در مورد آنها صحبت کنید، و آنها بیشتر در مورد آن می دانند را یادداشت برداری کنید.

از گرد هم آیی های جمعی به عنوان راهی برای تمرین مهارت های زبان انگلیسی خود استفاده کنید، این یک روش عالی برای کمک به آمادگی جهت آزمون آیلتس در آینده است.شما همچنین می توانید راهنمایی های عالی دیگر، آزمون های تمرینی و دیگر روش ها مانند نزدیک ترین محل برگزاری آزمون بوسیله ی مشاهده ی بیشتر وب سایت ها را امتحان کنید.

محیط آزمون

شبیه سازی محیط آزمون واقعی یک توصیه ی عالی است.بسیاری از داوطلبان به محض ورود به محیط آزمون واقعی دچار اضطراب می شوند.شبیه سازی آزمون واقعی مانند زمان بندی آزمون و ترتیب صندلی ها می تواند این اضطراب را از بین ببرد.اگر تمرین تست زدن را فقط در محیطی آرام انجام دهید مهارت تمرکزکه باید آن را در محیط آزمایش کسب کنید را بدست نمی آورید.

آمادگی

دوره های آماده سازی، ابزار عالی برای تمرین آیلتس هستند.آنها آزمون و شرایط واقعی را ارائه کرده، تمرین آزمون با زمان دقیق و بازخورد مورد نیاز برای هر فردی که دوره را طی می کند است.داوطلبان می توانند این دوره ها را بصورت حضوری یا آنلاین بگذرانند و هر دو سودمند باشند.بهر جهت ، مراقب براخی از وب سایت ها که آمادگی آزمون را برای هزینه ارائه می دهند، باشید.اینکار ممکن است پر هزینه بوده و اطلاعات ممکن است بصورت رایگان در دسترس باشند.موسسات معتبری را که آزمون آیلتس را با بهترین تجربه ی ممکن اداره می کنند، بیابید.

کاملا آگاه باشید

معیار های گفتاری ونوشتاری برای همه ی داوطلبان پذیرفته شده در آزمون آیلتس در دسترس عموم هستند.خواندن از این طریق ممکن است مفید باشد زیرا آنها در مورد نکات کلیدی که برای هر دسته از نمرات مورد نیاز هستند بحث می کنند.ممکن است همه ی اطلاعات آزمون را نداشته باشید اما ایده ی خوب را از آنچه از هر داوطلب انتظار می رود بدست خواهید آورد.اگر بین دو گروه نمره هستید، برخی از نکاتی را که ممکن است به شما کمک کند تا به سطح بعدی بروید را اضافه کنید.

تجربه ی آیلتس

بسیاری از داوطلبان مایل به دادن آزمون آیلتس بدون مطالعه برای دریافت مبنای امتحان و آگاهی از توانایی های خود هستند.مادامی که زمان و پول داشته باشید توصیه ی خوبی است.پس از آزمون دادن برای اولین بار، می توانید نقاط ضعف خود را دریابید و تمرکز خود را بر روی تقویت آنها بگذارید.

تمرین و مدیریت زمان دست به دست هستند.زمانی که برای آزمون آزمایشی آیلتس تمرین می کنید، باید همیشه وقتتان راتنظیم کنید.اینکار به شما این امکان را می دهد که خودتان را به اندازه ی آزمون واقعی ارزیابی کنید. بدلیل اینکه زمان صحیح نیست،اگر به خودتان در آزمون آزمایشی وقت اضافه دهید کمکی نمی کند.همچنین، سعی نکنید هر بخش آزمون را به سرعت انجام دهید ممکن است همچنین مضر باشد و علت بالقوه ی اشتباهات در مقایسه با کسی است که در هر بخش زمان خود را مدیریت می کند. چرا که آنها می دانند چگونه سرعت خود را برای نوشتن بهترین آزمون ممکن بدون از دست رفتن زمان کنترل نمایند.