چگونه انگلیسی را سریع تر یاد بگیریم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مطالبی را بیان می کند که چگونه انگلیسی را سریع تر یاد بگیریم ؟ با ما باشید تا سرعت آموزش زبان را به نحو چشمگیری افزایش می دهد.

چگونه انگلیسی را سریع تر یاد بگیریم
چگونه انگلیسی را سریع تر یاد بگیریم

اما چگونه انگلیسی را سریع تر یاد بگیریم ؟

۱ بخوانید، بخوانید، بخوانید. یکی از آسانترین کارهایی میتوانید برای یادگیری سریع تر انگلیسی انجام دهید اینست که تا جایی که می توانید بخوانید. همیشه مطلب بخوانید. این دایره واژگانتان را بهتر می کند و همچنین به شما برای یادگیری گرمر و واژگان عامیانه کمک می کند.

  • مطالب خنده دار بخوانید. یک گزینه ی ساده اگر نمی خواهید کتاب کودکان بخوانید این است که کتابهای خنده دار یا مطالب خنده دار بخوانید. شما می توانید کتابهای خنده دار بسیاری به زبان انگلیسی را کتابفروشی ها و به صورت آنلاین بخوانید یا می توانید مطالب خنده دار را آنلاین بخوانید (اینها قالباً وب­کامیکس نامیده می شوند).
  • کتابهایی را بخوانید که قبلاً خوانده اید. اگر از قبل کمی بدانید که موضوع چیست، راحت تر می توانید کلمات را حدس زده و درک کنید.
  • روزنامه بخوانید. روزنامه ها راه خوبی برای یادگیری بنیان زبان هستند، چون معمولاً گرامر خیلی خوبی دارند و جوری نوشته شده اند که برای فهم آسان باشند.

۲ فیلم تماشا کنید. تماشای فیلمها همچنین به شما کمک می کند تا انگلیسی خود را بهبود ببخشید و کمک می کند تا بشنوید تلفظ لغات جدید چگونه است و همچنین به شما کمک می کند تا لغات بیشتری بیاموزید. می توانید در هنگام تماشا زیرنویس را روشن بگذارید، اما اگر خاموش باشند بیشتر خواهید آموخت. وقتی واژگان بنیادی را دانستید تلاش کنید زیرنویس را خاموش کرده و بر روی گوش دادن به لغاتی که می دانید و حدس زدن لغاتی که نمی دانید و در صحنه اتفاق می افتند، تمرکز کنید.

۳ یک دوست مکاتبه ای آنلاین پیدا کنید. دوستان مکاتبه ای تلاش می کنند زبان شما را که به آن نامه می نویسید (یا ایمیل میزنید) یاد بگیرند و در جوابتان می نویسند. نصف نامه ی تان را به زبان مادری خود بنویسید تا آنها بتوانند تمرین کنند و نیمه ی دیگر را به انگلیسی بنویسید تا بتوانند تمرین کنند. می توانید راجع به هرآنچه می خواهید صحبت کنید! وبسایتهای بسیاری وجود دارند که می توانند به شما در یافتن دوست مکاتبه ای آنلاین کمک کنند.