چگونه انگلیسی را بیاموزیم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نشان می دهد که چگونه انگلیسی را بیاموزیم ؟ اگر شما هم قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارید بهتر است با حرفه ای ها این کار را شروع کنید. پس با ما باشید.

چگونه انگلیسی را بیاموزیم
چگونه انگلیسی را بیاموزیم

اما چگونه انگلیسی را بیاموزیم :

۱- هر روز کمی انگلیسی صحبت کنید. بهترین راه برای یادگیری هر زبان جدید این است که به آن صحبت کنید. مهم نیست که اگر فقط ۵ کلمه ی انگلیسی بلد باشید یا عملاً روان باشید—صحبت کردن انگلیسی با فردی دیگر سریع ترین، مؤثرترین روش برای بهبود است.

  • منتظر نمانید «تا با انگلیسی حرف زدن احساس بهتری کنید»– احتمالاً تا مدتی طولانی به آن مرحله نخواهید رسید پس خود را به خارج از محدوده ی راحتی تان هُل دهید و همین امروز شروع به انگلیسی صحبت کردن، کنید. متعجب خواهید شد که مهارتهای زبانی تان چقدر سریع پیشرفت خواهد کرد.
  • گویشوری بومی بیابید که حاضر است کمی زمان صرف صحبت باش ما بکند—شاید قادر باشید که به آنها تبادل زبانی پیشنهاد بدهید که آنها ۳۰ دقیقه را صرف صحبت به انگلیسی با شما می کنند و شما ۳۰ دقیقه را به زبان مادری خودتان با آنها صحبت می کنید.

۲- بر روی تلفظ خود کار کنید. حتی اگر گیرایی قابل قبولی با گرامر خوب و دایره واژگان وسیع انگلیسی دارید، چنانچه بر روی تلفظ خود کار نکنید ممکن است فهم منظورتان برای گویشوران انگلیسی سخت باشد.

  • اگر واقعاً می خواهید سطح انگلیسی خود را بالا ببرید، تلفظ صحیح و شفاف ضروری است . به دقت به شیوه ی تلفظ انگلیسی زبانان برای واژگان و اصوات مشخص گوش دهید و بیشترین تلاش خود را برای تقلید از آنها به کار ببرید.

۳- دایره واژگان و استفاده از عبارات اصطلاحی خود را توسعه دهید. هرچه دایره واژگانتان وسیع باشد و عبارات انگلیسی بیشتری یاد بگیرید، صحبت به زبان انگلیسی برایتان راحت تر می شود.

  • مجدداً باید گفت که صرف زمان با گویشوران انگلیسی به شما کمک خواهد کرد که واژگان متداول و عبارات را به شیوه ای طبیعی یاد بگیرید. با اینکه خواندن، تماشای تلویزیون و گوش دادن به اخبار هم مفید است.
  • وقتی یک لغت یا عبارت جدید را یاد گرفتید باید تلاش به استفاده از آن در یک جمله کنید—این بهترین روش برای متعهد بودن به حافظه است.