چگونه زبان روسی یاد بگیریم ؟

چگونه زبان روسی یاد بگیریم ؟

الفبای نا آشنای زبان روسی و گرامر نسبتا پیچیده آن در نگاه اول می تواند برای هر شخصی یک کابوس بزرگ باشد. اما شاید ابتدای زبان روسی برای شما کمی دشوار باشد اما اگر برخی نکات را رعایت کنید بعد از مدت کوتاهی ازیادگیری این زبان در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد لذت خواهید برد.

  • قدم به قدم از آموزش زبان روسی لذت ببرید

چگونه زبان روسی یاد بگیریم ؟ این سوال تنها یک جواب دارد با سرعتی منطقی این زبان را شروع کنید. فکر نکنید باید در همان ابتدا همه چیز را یاد بگیرید . به ذهنتان فرصت دهید تا مطالب جدیدی که در کلاس آموزش زبان روسی یاد می گیرد را پردازش کند.

  • هر مطلبی را یادداشت کنید

ذهن شما هر چه قدر هم که قدرتمند باشد باز هم دچار فراموشی می شود ، هر نکته ای را که در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می آموزید را یادداشت کنید و بعد از کلاس چند بار آنها را مرور کنید.

  • به روسی چت کنید

اینترنت این فرصت را به شما داده است که بهترین استفاده را از آن ببرید. در چت روم هایی روس زبان عضو شوید و با افراد جدید روس زبان آشنا شوید و با آنها چت کنید.

  • به تفاوت های زبانی توجه کنید.

زبان روسی با زبان فارسی و یا زبان انگلیسی تفاوت های زیادی را دارد. از نظر گرامری و ترتیب کلمات در جمله می تواند تا حدود زیادی با زبان های فارسی و انگلیسی متفاوت باشد. اگر در ابتدا ککار چنین تفاوتی را دیدید زیاد نترسید. در ادامه همین تفاوت ها باعث یادگیری بهتر شما نیز خواهد شد و سرعت یادگیری زبان روسی را در شما بهبود می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزشزبان روسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره موسسه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.