چگونه جملات زبان انگلیسی را زیبا تر کنیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نشان می دهد که چگونه جملات زبان انگلیسی را زیبا تر کنیم؟ کمی زیبا کردن و پیچیده کردن جملات زبان انگلیسی می تواند برایتان در آزمون های آیلتس و تافل موثر باشد.

چگونه جملات زبان انگلیسی را زیبا تر کنیم؟
چگونه جملات زبان انگلیسی را زیبا تر کنیم؟

اما چگونه جملات زبان انگلیسی را زیبا تر کنیم؟

در اینجا به یک راه سریع و آسان برای جالب‌تر کردن داستان‌ها و توصیفات شما اشاره می‌کنیم؛ از قیدها استفاده کنید! در صورتی که به چیزی برای یادآوری نیاز دارید، باید بدانید که قیدها برای توصیف یک عمل به کار می‌روند. آن‌ها به شما می‌گویند که یک نفر چگونه کار مشخصی را انجام می‌دهد. برای مثال: she was running quickly، he smiled happily، I climbed over the fence easily. این به نفر مقابل شما یا کسی که کارتان را می‌خواند کمک کند تا توصیف شما را بهتر تصور کند.

بیایید به تعدادی قید کاربردی که فوراً دایره واژگانتان را بهبود می‌بخشد، نگاهی بیاندازیم.

Smoothly

اگر چیزی Smoothly انجام شود، یعنی هیچ مشکل خاصی در مسیر وجود نداشته است. برای مثال نگران بودم که گرفتن ویزا پیچیده باشد اما همه‌ی مراحلش به خوبی انجام شد.

Deliberately

این یعنی کاری را از عمد انجام دادید. برای مثال: «تو عمداً سیر را روی من ریختی!»

Accidentally

این مخالف Deliberately است. یعنی حادثه یا اشتباه بوده است. برای مثال «از عمد این کار را نکردم! شیر را سهواً ریختم!»

Successfully

اگر کاری را با موفقیت انجام دهید، یعنی همه چیزی را که در نظر داشتید، کسب کردید. برای مثال: «من همه‌ی آزمون‌هایم را در تابستان پیش با موفقیت پشت سر گذاشتم.»

Wildly

وقتی کسی یا چیزی، کاری را wildly انجام می‌دهد، فرض بر اینست که آن را خارج از کنترل و شبیه یک حیوان وحشی انجام می‌دهد. برای مثال: «خارج از کنترل تا طلوع خورشید رقصیدیم.»

Carefully

این یعنی واقعاً متمرکز هستید که در هنگام انجام کاری، مرتکب اشتباه نشوید. برای مثال «من با دقت گلدان را روی میز قرار دادم.» یا «دکتر شیشه‌ش شکسته را با دقت از زخم پای من بیرون کشید.»

Gently

این یعنی انجام کار به شیوه‌ای نرم که هیچگونه آسیب یا ضرری نرساند. برای مثال: «او به آرامی پشت گوش گربه را نوازش کرد.»