آزمون ACT خود را بدون استرس بگذرانید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز برگزاری دوره های آمادگی ACT در ایران می باشد. در این مطلب به شما نشان می دهیم چگونه آزمون ACT خود را بدون استرس بگذرانید و از آن بهترین نتیجه را بگیرید. ابتدا این اینفو گرافیک آزمون ACT را ببینید و بعد از آن این مطلب مفید را از دست ندهید.

چگونه آزمون ACT خود را بدون استرس بگذرانید

آزمون ACT خود را بدون استرس بگذرانید
آزمون ACT خود را بدون استرس بگذرانید

در این جا تعدادی روش آورده شده است که مطمئن شوید نمرات خود بدون تاثیر استرس باقی می ماند

۱- حالت روانی شما تصمیم می گیرد که در امتحان تا چه حد خوب یا بد عمل خواهید کرد. شما احتمال دارد که به خوبی آماده نشده باشید یا در گذشته نمره ی بدی گرفته یا تجربه ی امتحانی بدی داشته باشید. تمام این ها در نمره ی کم شما در امتحان شرکت دارند. حتی اگر شما با دانش خود به سوالات جواب نمی دهید و شانسی حدس می زنید، بهتر است که فهم با ملاحظه ای از این مساله داشته باشید که چه طور می خواهید جواب دادن به تمام سوالات را در زمان داده شده مدیریت کنید.
۲- به تعویق انداختن را متوقف کنید! به جای تلاش برای یادگیری همه چیز در دقیقه ی آخر، از زمان خود بهترین استفاده را کنید و شروع کنید که از قبل قبل آماده شوید تا وقتی روز امتحان فرا رسید برای آمادگی خود وقت کم نیاورید. از تمام منابع قابل دسترس بهره ببرید. از نمونه امتحانات آزمایشی، نکاتی درباره ی امتحان و اطلاعات دیگر هم استفاده کنید. ثبت نام خود در مرکز آماده سازی ACT سودمند است، اما اگر شما قادر به انجام آن نبودید از کتاب خانه ی محلی خود بازدید کنید تا به منابع متنوعی دسترسی داشته باشید.
۳- این احتمال دارد مهم جلوه نکند اما قبل از روز امتحان به مرکز امتحان بروید. شما این را نمی خواهید که راه را گم کنید و در نتیجه دیر برسید و بار بیش تری را به حالت نگران قبلی خود اضافه کنید. مهم است که مکان را بدانید تا زمانی را از دست ندهید.
۴-  تمرین نفس کشیدن: نفس بکشید! این احتمال دارد که تمرین سودمند خیلی راحتی باشد اما اثبات شده است که به کاهش استرس کمک می کند و باعث سبکی ماهیچه های بدنتان می شود. فقط قبل از امتحان، یک دقیقه را برای خود تنظیم کنید. دم را انجام بدهید، یک ثانیه مکث کنید، سپس بازدم را انجام دهید و این کار را دو دفعه ی دیگر تکرار کنید.

برای برگزاری دوره های ACT با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.