چطور هزینه ثبت نام تافل را پرداخت کنید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز به این مسئله می پردازد که چطور هزینه ثبت نام تافل را پرداخت کنید؟ روش های پرداخت هزینه همانند ووچر و یا کارت اعتباری شاید برای افرادی که در ایران هستند کمی عجیب به نظر برسند.

چطور هزینه ثبت نام تافل را پرداخت کنید؟
چطور هزینه ثبت نام تافل را پرداخت کنید؟

اما چطور هزینه ثبت نام تافل را پرداخت کنید؟

از آنجا که آزمون تافل آی‌بی‌تی در سرتاسر دنیا داده می‌شود، برگزارکنندگان متوجه هستند که مردم به روش های مختلفی می‌توانند هزینه ی آزمون را بپردازند. در زیر به چند روش برای پرداخت هزینه ی ثبت نام و سایر موارد اشاره می‌کنیم.

۱- کارت اعتباری- اگر با کارت اعتباری پرداخت کنید، سیستم به شما اجازه خواهد داد که با وجوه رایج محلی بپردازید. سیستم پول‌های رایج محلی و انواع کارت‌های مورد قبول را نشان خواهد داد.

۲- چک الکترونیکی (e-check) – باید از بانکی در ایالات متحده یا قلمروهای آن و فقط به دلار آمریکایی ($USD) باشد. از چک‌های الکترونیکی می‌توانید برای ثبتنام آنلاین یا تلفنی استفاده کنید.

۳- حساب PayPalهزینه را می‌توان از طریق PayPal پرداخت.

۴- چک کاغذی- باید به دلار آمریکایی و در وجه ETS-TOEFL باشد.

بازگشت وجه

چند چیز با اهمیت درباره ی بازگشت وجه تافل: اگر شما در کره در امتحان شرکت می کنید، یک سیاست بازگشت به خصوصی وجود دارد (سیاست بازگشت مخصوص برای شرکت کنندگان کره). همچنین، در تمام موقعیت ها آن ها فقط نیمی از مقدار ثبت نام شما را پس می دهند!
اگر شما نمی توانید در تافل شرکت کنید یا می خواهید کنسل کنید باید تا فرجه ای که دارید این کار را انجام دهید (۴ روز قبل از تاریخ امتحان شما). برای مثال، اگر امتحان شما در روز شنبه است، باید تا قبل از سه شنبه ی آن هفته کنسل کنید. بازگشت وجه به دلار آمریکا هستند و نیمی از پول امتحان اصلی را می پردازند. دلیلی که آن ها برای نگه داشتن نیمی از پولتان ارائه می کنند این است که در فرایند درخواست شما و برای رزرو جایتان در محل امتحان باید از منابع استفاده کنند.

نکات مهم درباره ی بازگشت وجه ثبت نام در تافل
•  آن ها شهریه ها را در قالب پول نقد پس نمی دهند.
•  اگر شما فرایندهای ثبت نام آن ها را دنبال نکنید، یا اگر کارت شناسایی معتبر نداشته باشید یا در محل برگزاری امتحان، قانونی را نقض کنید – به شما تادیه تعلق نمی گیرد.
•  اگر شما چک داده باشید، بازگشت می تواند تا ۸ هفته طول بکشد، و اگر شما وجه را به دلارِ غیر آمریکا از بانکی خارجی پرداخته باشید، بازگشت شما می تواند تا ۱۲ هفته به طول بینجامد.
•  بازگشت وجه برای خدمات دیگر مجاز نیستند.

برای شرکت در کلاس های تافل با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.