چگونه رایتینگ زبان چینی را تمرین کنیم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کلاس های مختلف زبان چینی رابرگزار می کند. اما اگر شما علاوه بر یادگیری مکالمه زبان چینی نیاز به رایتینگ زبان چینی دارد سوال مهم این است که چگونه رایتینگ زبان چینی را تمرین کنیم ؟ پس با ما همراه باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

اما چگونه رایتینگ زبان چینی را تمرین کنیم :

chinese writing learning
chinese writing learning


چگونه رایتینگ زبان چینی را تمرین کنیم
فرض بر اینکه می دانید کاراکتر صحیح چه شکلی است، چگونه می توانید نوشتار خود را بهبود بخشید یا توانایی تان برای انتقال تصویر ذهنی به کاغذ با استفاده از مدار را بالا ببرید. پاسخ البته به سطح فعلی شما بستگی دارد. اما من به شما نصیحتی می کنم.
از کاغذ درجه بندی شده استفاده کنید- این مخصوصاً برای مبتدیان مفید است چون به شما خطوط راهنمایی برای میزان بزرگ بودن کاراکترها می دهد و مقایسه ی اندازه ی عناصر مختلف بسیار آسانتر خواهد بود. ابزار زیادی برای تولید صفحه ی درجه بندی شده برای کاراکترهای جینی وجود دارد، اما در اینجا به یکی از آنها اشاره می کنیم.
بازخورد بگیرید- چون در طول یادگیری زبانها، کسب بازخورد خیلی مهم است. اگرچه قادر خواهید بود برخی از اشتباهات را پیدا کنید، کارهایی خواهد بود که به اشتباه انجام خواهید داد و حتی خودتان هم از آنها باخبر نخواهید بود.
از یک الگوی مقصد تقلید کنید – این تنها زمانی نصیحتی خوب است که بخواهید نوشتار خود را بهتر کنید نه زمانی که بخواهید کاراکترها را حفظ کنید. کسی را پیدا کنید که که مرتب می نویسد (ترجیحاً توسط گویشوری بومی تأیید شده باشد) و شیوه ی نگارش او را تقلید کنید. من مثال را درست از 李纯博’s 雨天 گذاشته‌ام.
تمرین، تمرین، تمرین – اگر می‌خواهید دستخط چینی خود را بهتر کنید باید تمرین کنید. باید نسبت به ظاهر آن اهمیت قائل باشید، باید برای نوشتن کاراکترها وقت صرف کنید و هدفتان صرفا/ض این نباشد که آن ها را در سریع ترین حالت روی کاغذ پیاده کنید بلکه نسبت به دفعه ی قبل مرتب تر بنویسید.
پخشش کنید – همانطور که در اکثر صورتهای یادگیری شامل مهارتهای حرکتی مانند خوشنویسی وجود دارد، بهتر است که میان تمرین هایتان فاصله بگذارید و آن را تلمبارشان نکنید. این یعنی هر روز کمی تمرین کردن به جای یک جلسه ی طولانی در هر ماه.