چطو زبان کره ای را تمرین کنیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان کره ای در ایران می باشد. امروز قصد داریم نشان دهیم که چطو زبان کره ای را تمرین کنیم؟ پس با ما همراه باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

چطو زبان کره ای را تمرین کنیم؟
چطو زبان کره ای را تمرین کنیم؟

۱

یک فرد کره ای را پیدا کنید. یکی از بهترین روش های ارتقای مهارت های زبانِ جدید خود این است که اسپیکینگ را با یک گویشور بومی تمرین کنید. آن ها به راحتی قادر خواهند بود تا هر اشتباه گرامری یا تلفظ را که شما مرتکب می شوید، تصحیح کنند و می توانند فرم های غیر رسمی تر یا محاوره ای گفتار را که در کتاب نمی یابید، به شما معرفی کنند.

  • اگر شما یک  کره ای را همراه خود دارید که حاضر است تا کمک کند، عالی است! در غیر این صورت، شما می توانید یک آگهی در روزنامه ای محلی یا به طور آنلاین بگذارید یا جستجو کنید که آیا هیچ گروه مکالمه ی کره ای از قبل در منطقه وجود دارد یا نه.
  • اگر شما نمی توانید هیچ شخص کره ای را در نزدیکی خود پیدا کنید، یافتن یکی را در اسکایپ امتحان کنید. احتمال دارد که آن ها حاضر باشند تا در مقابل ۱۵ دقیقه انگلیسی، ۱۵ دقیقه مکالمه ی کره ای را مبادله کنند.

۲

ثبت نام در یک دوره ی زبانی را در نظر بگیرید. اگر شما مقداری انگیزه ی اضافی لازم دارید یا احساس می کنید که در یک محیط رسمی تر بهتر می آموزید، ثبت نام در یک دوره ی زبان کره ای را امتحان کنید.

  • به دنبال دوره های زبانی باشید که در کالج های محلی، مدارس یا مراکز اجتماعات گروهی تبلیغ می شوند.
  • اگر شما درباره ی ثبت نام برای کلاس به تنهایی نگران هستید، یک دوست را همراه خود ببرید. بیش تر به شما خوش خواهد گذشت و همچنین شخصی را خواهید داشت تا بین کلاس ها با او تمرین کنید!

۳

فیلم ها و کارتون های کره ای تماشا کنید. تعدادی دی وی دی کره ای (با زیرنویس) بردارید و یا کارتون های کره ای را آنلاین تماشا کنید. این یک روش راحت و سرگرم کننده است تا صدا و ساختار زبان کره ای را احساس کنید.

  • اگر شما مخصوصاً احساس اشتیاق می کنید، بعد از چند جمله ی ساده ویدئو را نگه دارید و آن چه را که گفته شده بود، تکرار کنید. این باعث می شود تا لهجه ی کره ای شما حالت معتبری به خود بگیرد!

اگر شما نمی توانید هیچ فیلم کره ای را برای خریدن پیدا کنید، اجاره ی آن ها از مغازه ی اجاره ی فیلم را امتحان کنید، که اغلب قسمت های زبان خارجی دارند. متعاقباً، به کتاب خانه ی محله ی خود بروید و بپرسید فیلم کره ای دارند یا نه و یا از آن ها بپرسید که قادر هستند تا تعدادی فیلم برایتان فراهم کنند یا نه.