چگونه مکالمه زبان را تمرین کنیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همیشه تلفیق مهارت های زبان همانند لیسینینگ ، ریدینگ ، رایتیگ و اسپیکینگ را بهترین کار می داند. چگونه مکالمه زبان را تمرین کنیم؟ امروز به شما نظرات کارشناسان در این بخش را نشان می دهیم.

چگونه مکالمه زبان را تمرین کنیم؟
چگونه مکالمه زبان را تمرین کنیم؟

اما چگونه مکالمه زبان را تمرین کنیم؟

فاکتورهای خیلی زیادی وجود دارند که باعث می شوند بتوانید لهجه ی بهتری تولید کنید. ما راجع به این صحبت کرده ایم که باید به چه چیزی گوش کنیم و چگونه باید گوش کنیم. از آهنگ کلام تا ریتم، گوش کردن منفعالانه در مقابل گوش دادن فعالانه، کارهای زیادی است برای انجام.

اما به جای آن که بترسید به آن یک چیزی فکر کنید که برای شروع می توانید انجام دهید، برای مثال ضبط کردن صدای خودتان. هر روز ۱۵ دقیقه را صرف ضبط کردن صدای خود و تحلیل نتایج بعد از آن کنید.

ایجاد لهجه ی عالی یکی از سخت ترین جنبه های یادگیری زبان است. اما همانطور که از تحقیقات متنوع می دانیم امکانپذیر است!کارشناسان راه هایی پیدا کردند برای اینکه با ذهنیتی قوی و رشد کرده تمرین کنند.

زبان آموزان بسیاری از سرتاسر جهان هستند که از منابع مختلف برای ایجاد لهجه ی عالی استفاده می کنند.

چه می شود اگر یک منبعی که برای پرداختن به همه ی این نیازها کاربرد دارد در یکجا باشد؟

هیچ چیز بهتر از مکالمات واقعی و روزمره نیست .

مدرسین زبان متوجه شدند که مکالمه آن چیزی است که باعث چرخش جهان می شود و آن چیزی است که زبان آموزان ندارند.

برای مثال بسیاری از کسانی که چینی Cantonese یاد می گیرند از فقدان منابعی که بتوانند از آنها یاد بگیرند مأیوس می شوند. پس آنها تصمیم می گیرند که منابع خود را بسازند که شامل مکالمات واقعی کانتونیز می شود. این واقعا خوب کار می کند.

به جای این که مردم تا ابد به دنبال منابع مکالمه ای خوب باشند، او تصمیم گرفت که می خواهد این ایده را با جهان در میان بگذارد و مکالماتی را برای شش زبان دیگر هم درست کرد (چینی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی و اسپانیایی).
همین طور در ذهن داشته باشید که گویشوران بومی نمی توانند همیشه گرامر را توضیح دهند، اما از لحاظ غریزی می توانند به شما بگویند که چیزی چه طور گفته می شود و آیا چیزی ‘خارجی’ در لغاتتان وجود دارد یا نه‌. به علاوه، تصحیح افراد فعالیتی نیست که مردم از آن لذت می برند، اما این که مودبانه از گویشوران بومی بخواهید تا خطاهای شما را بگویند چیزهایی را به شما نشان خواهد داد که بدون وجود آن هرگز متوجه نمی شدید.

پس بهترین کار این است که لیسینینگ خود را با مکالمات تلفیق کنید و از آن به صورت مکرر استفاده کنید.