چطور زبان پرتغالی را تمرین کنیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به این مسئله اشاره می کند که چطور زبان پرتغالی را تمرین کنیم؟ برای کسانی که در کلاس های آموزش زبان پرتغالی موسسه ایران آکسفورد شرکت می کنند این مسئله مهم است که راه هایی برای تمرین و تکرار این زبان داشته باشند. پس با ما همراه باشید.

چطور زبان پرتغالی را تمرین کنیم؟
چطور زبان پرتغالی را تمرین کنیم؟

اما چطور زبان پرتغالی را تمرین کنیم؟

۱

از ابزارهای تعاملی آنلاین استفاده کنید. تعدادی وبسایت وجود دارد که می توانند به مهارت های اسپیکینگ شما کمک کنند. BBC و Memrise فقط دو وبسایتی هستند که ویژگی های آزمون تعاملی را ارائه می کنند که می توانند به پرورش پایگاه دانش شما کمک کنند و خیلی فراتر از فقط خواندنِ لغات و امیدواری برای به یاد داشتن آن ها هستند. استفاده از آن سرگرم کننده است!

  • به آهنگ ها و ویدئوهای آنلاین گوش کنید تا در تلفظ به شما کمک کنند. از آن جا که قوانین تقریباً زیاد هستند، غوطه ور سازی خود در آن ها تا جایی که اغلب امکان پذیر باشد بهترین کاری است که شما می توانید انجام دهید تا از اشتباهاتی که مدام ظاهر می شوند، اجتناب کنید.

۲

در کلاس شرکت کنید. مجبور شدن به صحبت در زبان برای چند ساعت در هفته گاهی به ما انگیزه ای را می دهد که طور دیگری نخواهیم داشت. به دنبال یک مدرسه یا مرکز اجتماعات گروهی در نزدیکی خود باشید که کلاس های پرتغالی برگزار می کنند – برای مکالمه، تجارت، یا فقط یادگیری عمومی. هر تقابلی برای شما خوب است!

  • هر چه کلاس کوچک تر باشد، بهتر است. و اگر بزرگ باشد، تلاش کنید تا شخصی را ملاقات کنید که مهارت هایش کمی از شما بهتر است و بتوانید با او به شکل رو در رو تمرین کنید. وقتی کلاس اغلب برای واقعاً آموختن و پرورش یافتن، کافی نباشد، مطالعات گروهی می تواند باعث شود تا شما هر روز تمرین کنید.

۳

با افراد بومی صحبت کنید. این اعصاب خردکن است، اما سریع ترین و موثرترین روش ارتقای مهارت های شما است. آن ها می دانند زبانشان سخت است، پس نگران اشتباه کردن نباشید. آن ها فقط از این که شما تلاش خود را کردید، خوشحال خواهند شد! شما هر چه بیش تر آن را انجام دهید، کم تر استرس آور می شود.

  • این قسمتی از این دلیل است که ثبت نام در کلاس ایده ی خوبی است. معلم یا هم کلاسی هایتان احتمال دارد که به چرخه ای دسترسی داشته باشند که شما ندارید و می توانید جزئی از آن شوید. شما قادر خواهید بود تا به روش هایی مردم را ملاقات کنید که طور دیگری هرگز نمی توانستید – و به نتیجه هم برسید.