چه طور برای تافل ثبت نام کنید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز به زبان آموزان نشان می دهد که چه طور برای تافل ثبت نام کنید ؟ اگر شما در کلاس های تافل شرکت می کنید پس حتما به این مطلب نیاز اساس خواهید داشت. پس با ما همراه باشید.

چه طور برای تافل ثبت نام کنید
چه طور برای تافل ثبت نام کنید

اما چه طور برای تافل ثبت نام کنید

اطلاعات زیر از وبسایت رسمی تافل گرفته شده است. اولین چیزی که شما باید قبل از ثبت نام برای تافل انجام دهید این است که محل خود را بررسی کنید. مطمئن شوید که امتحان تافل iBT در محل زندگی تان برگزار می شود.

شرکت در تافل در ایران

شما باید در  www.ets.org ثبت نام کرده و مرکز و همچنین تاریخ ازمون خود را انتخاب کنید.

آیا شما می توانید در روز امتحان ثبت نام کنید؟

نه. شما باید قبل از روز امتحان برای تافل ثبت نام کنید. شما نمی توانید با رفتن به سایت امتحان در روز امتحان برای تافل ثبت نام کنید.

در مورد ناتوانی ها یا وسایل مربوط به سلامتی چه؟

اگر شما به دلیل ناتوانی یا مسائل مربوط به سلامتی، وسایل مخصوصی برای امتحان لازم دارید، نمی توانید از طریق تلفن ثبت نام کنید. شما می توانید با رجوع به قسمت چگونگی درخواست وسایل و ثبت نام برای امتحان در این جا اطلاعات بیش تری کسب کنید.

چه طور به طور آنلاین برای تافل ثبت نام کنید

مزیت ثبت نام آنلاین این است که سریع و راحت است و شما می توانید آن را ۲۴ ساعت در روز/۷ روز در هفته انجام دهید. شما قبل از این که بتوانید برای تاریخی از امتحان ثبت نام کنید باید یک حالت از مدرک شناسایی را وارد کنید. امتحان تافل به طور بسیار جدی درباره ی فراهم آوردن مدرک شناسایی درست است – به خصوص در روز امتحان. به این دلیل است که از تقلب مردم جلوگیری شود و اطمینان حاصل شود که شخص شرکت کننده همان شخصی است که ثبت نام کرده است.

اطلاعات کلیدی:

  • ثبت نام ۷ روز قبل از تاریخ امتحان شما بسته می شود.
  • ثبت نامِ با تاخیر ۴ روز قبل از تاریخ امتحان شما بسته می شود و هزینه ای برابر با ۴۰ دلار آمریکا دارد.
  • برای ثبت نام آنلاین کمک لازم دارید؟ برای یک راهنمای پی دی اف مفید برای ثبت نام آنلاین تافل در این جا کلیک کنید.

شما می توانید پول را با کارت اعتباری/بدهی پرداخت کنید: American Express, Discover, JCB, MasterCard یا VISA. اگر شما در ایالات متحده ی آمریکا یا قلمروهایش حساب بانکی دارید، می توانید از یک حساب PayPal یا چک الکترونیکی (e-check) هم استفاده کنید.

برای شرکت در کلاس های تافل با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.