عبارت ” این به فرانسه چه می شود “

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز بررسی می کند که اگر می خواهید عبارت ” این به فرانسه چه می شود ” را بدانید به شما این عبارات و راه های استفاده از آن را بیان می کند. پس با ما همراه باشید.

عبارت " این به فرانسه چه می شود "
عبارت ” این به فرانسه چه می شود “

عبارت ” این به فرانسه چه می شود ” :

اگر شما می خواهید بدانید که چه طور چیزی را به زبان فرانسه بگویید، جای درستی آمده اید. من سؤالات زیادی دریافت می کنم مبنی بر این که چه طور این یا آن را به زبان فرانسه بگوییم؛ من لینک هایی را ایجاد کرده ام تا در آخر این مقاله رایج ترینِ آن ها را جواب دهم. اما البته من نمی توانم هر سؤال را پیش بینی کنم، پس در این جا تعدادی از نکات و منابع آورده شده است تا به شما کمک کند که چه طور هر چیزی را به زبان فرانسه بگویید.

۱- اگر شما تا حدی به زبان فرانسه صحبت می کنید، بهترین راه حل این است که از یک دیکشنری فرانسه استفاده کنید – اما از راه درستش.

ترتیب لغت و ساختار نحویِ زبان فرانسه خیلی متفاوت از زبان انگلیسی هستند، و اگر شما فقط تعدادی لغات مختلف را پیدا کنید و آن ها را به هم وصل کنید، احتمالاً با چیز بی معنایی روبه رو می شوید.

چه طور از یک دیکشنری دوزبانه استفاده کنید

۲- شما همچنین می توانید جستجوی این سایت را امتحان کنید – با بیش از ۶۰۰۰ صفحه، راه حل خوبی است که من یک درس را نوشته ام که شامل لغت یا عبارتی است که به دنبالش هستید. فقط آن چه را که به دنبالش هستید در جای خالیِ گوشه ی سمت راست بالا تایپ کنید، و روی گزینه ی “جستجو” کلیک کنید.

۳- اگر شما اصلاً به زبان فرانسه صحبت نمی کنید، احتمالاً ترغیب می شوید تا از یک مترجم آنلاین استفاده کنید، اما این هم یک ابزار است که باید با احتیاط استفاده شود.

آیا مترجمهای آنلاین واقعاً کارساز هستند؟

۴- بهترین روش یافتن این که چه طور چیزی را به زبان فرانسه بگویید این است که از یک گویشور بومی بپرسید. اگر شما هیچی نمی دانید، شانس با شما است: گروه اینترنتیِ ما پر از گویشوران فرانسه است که آماده ی جواب دادن به سوالات شما هستند – به همراه دلیل. در حالی که ما پاراگراف ها را ترجمه نمی کنیم یا برای شما نامه نمی نویسیم، خوشحال هستیم که به سوالاتتان جواب می دهیم، متون کوتاه را ترجمه می کنیم، و اصلاحات لازم را ارئه می کنیم.

و اگر برایتان سوال است که چه طور در زبان فرانسه بگویید “چگونه ____ را به زبان فرانسه می گویید؟”، می شود comment dit-on ___ en français ?