آموزش زبان فرانسه را برای مبتدی ها چه طور شروع می شود؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز بررسی می کند که آموزش زبان فرانسه را برای مبتدی ها چه طور شروع می شود؟اگر شما هم دوست دارید زبان فرانسه را شروع کنید حتما این موارد را به خاطر بسپارید.

آموزش زبان فرانسه را برای مبتدی ها چه طور شروع می شود؟

آموزش زبان فرانسه را برای مبتدی ها چه طور شروع می شود؟

اما آموزش زبان فرانسه را برای مبتدی ها چه طور شروع می شود؟

۱- تلفظ مهم است. وقتی فرانسوی حرف می‌زنید، لغات از ته گلو تلفظ می‌شوند ‌و اگر صرفاً به جای “oh” بگویید “oo” ممکن است معنای جمله به میزان زیادی تغییر کند.

۲- برخی از لغات و عبارات کلیدی که باید بدانید عبارتند از:

  • Bonjour با تلفظ Bon-jhoor به معنای سلام، روز خوش
  • Au Revoir با تلفظ O-rev-var به معنای خداحافظ
  • Comment t’appelle-tu? با تلفظ Comoh tapel too یا Comment vous appellez-vous? با تلفظ Comoh vou-appeleh vou به معنای: اسم شما چیست؟/ خودتان را به چه اسمی صدا می‌کنید؟
  • Oui با تلفظ Wee به معنای بله
  • Non با تلفظ No به معنای نه
  • Je m’appelle … با تلفظ Jhuh- ma-pelle به معنای اسم من … هست
  • Quel âge as tu? با تلفظ Kell aj ah tu یا Quel âge avez-vous? با تلفظ Kell aj ave vou به معنای چند سال‌تان است؟

۳- برای یادگیری لغات جدید از دیکشنری استفاده کنید. عاقلانه است که برای کلمه ای که بلد نیستید مرتباً به سراغ دیکشنری انگلیسی به فرانسوی یا فرانسوی به انگلیسی بروید.

۴- هرگز برای ترجمه ی همه ی اسناد به مترجم اتکا نکنید. آن‌ها درست کار نخواهند کرد چون چندین عبارت در فرانسوی وجود دارد که معنای تحت اللفظی نمی دهند، با این حال مترجم ها همان معنای تحت اللفظی شان را در نظر می گیرند.

۵- صرف کردن افعال را یاد بگیرید. به خاطر بسپارید که افعال در فرانسوی باید با توجه به ضمایرشان صرف شوند. سه نوع صرف فعل وجود دارد چون سه نوع فعل در این زبان وجود دارند؛ فعلهایی که به –ir، -er و –re ختم می شوند.

۶- افعال بی قاعده را بیاموزید. همچنین افعال بی قاعده ای وجود دارند که صرفاً باید حفظ کنید.

افعالی مانند avoir یا être بی قاعده هستند اما همچنین جزو پر استفاده ترین افعال می باشند. پس یادگیری‌شان به شما کمک خواهد کرد.

۷- دستور زبان. یادگیری گرامر به اندازه ی واژگان مهم است. شما می‌توانید همه‌ی زمان موجود در دنیا را صرف یادگیری لغات کنید اما اگر نتوانید جمله سازی کنید پس همه ی آن لغات بی مصرف هستند.

۸- افعال را به درستی صرف کنید. دوباره جای تأکید دارد که به عنوان زبان آموز مبتدی فرانسوی باید صرف درست افعال را یاد بگیرید. اگر فعل را همانطور که هست بنویسید، همه ی جمله اشتباه می‌شود یا گاهی اوقات بی معنی می‌شود.

مقالات مرتبط

برای آموزش زبان فرانسه به کودکان چه کارهایی باید کرد؟

برای آموزش زبان فرانسه به کودکان برنامه بسیار ویژه ای داشته است. اما برای آموزش زبان فرانسه به کودکان چه کارهایی باید کرد؟ ما به برخی از کارهایی که باید والدین انجام دهند در زیر اشاره می کنیم. اما برای آموزش زبان فرانسه به کودکان چه کارهایی باید کرد؟ ثابت قدم و قاطع باشید. یک دوره ای ممکن است کودک […]

جنس و عدد در دستور زبان فرانسه به چه معناست

به بررسی اصطلاحات گرامری زبان فرانسه می پردازد. اما جنس و عدد در دستور زبان فرانسه به چه معناست و چه کاربردی دارد. با ما همراه باشید و با این اصلاحات گرامری آشنا شوید. جنس و عدد در دستور زبان فرانسه به چه معناست و چه کاربردی دارد: فهمیدن اصطلاحات گرامری از قبیل ” جنس” و ” عدد” آنچنان هم […]

آموزش زبان فرانسه به بچه ها

کلاس های آموزش زبان فرانسه به کودکان را در آموزشگاه خود برگزار می کند.  اما آموزش زبان فرانسه به بچه ها به چه روش هایی امکان پذیر است. برخی از این روش ها را در زیر ببینید. به آموزش زبان فرانسه به بچه ها توجه کنید: شما باید در زمان یادگیری زبان فرانسه به کودکانتان با آنها همراه باشید. این […]

انواع کلاس های آموزش زبان فرانسه

به انواع کلاس های آموزش زبان فرانسه در ایران که می توانید از آنها استفاده کنید اشاره می کند. هر کدام از شما باید با توجه به شرایط خود بهترین دوره مناسب خود را پیدا کنید. انواع کلاس های آموزش زبان فرانسه را بشناسید: خیلی از مردمی که می خواهند زبان فرانسه را بیاموزند به کلاس، یک معلم خصوصی، یک […]

چرا باید CD آموزش زبان فرانسه را حتما با کتاب استفاده کنید؟

کلاس های مختلف را برای زبان فرانسه برگزار می کند. اما چرا باید CD آموزش زبان فرانسه را حتما با کتاب استفاده کنید؟ زبان فرانسه زبان خاصی است که حتما باید از ابتدا گوش هایتان را برای درک آن اماده سازید. با همراه باشید. ببینیم چرا باید CD آموزش زبان فرانسه را حتما با کتاب استفاده کنید؟ تفاوت بین فرانسوی […]

عبارات روزمره زبان فرانسه

دوره های آموزش زبان فرانسه را برای بسیاری از زبان اموزان با اهداف متفاوت برگزار می کند. امروز عبارات روزمره زبان فرانسه که ممکن است در هر شرایطی مورد استفاده قرار گیرند را برایتان بیان می کنیم. پس با ما همراه باشید. به عبارات روزمره زبان فرانسه توجه کنید: ساختارهایی وجود دارند که موقع سفر بارها تکرار می شوند: “Je […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ