چگونه آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از معتبرترین مراکز آموزش زبان ایتالیایی در ایران می باشد. ما می خواهیم بررسی کنیم که چگونه آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنیم؟ شما هم در زبان ایتالیایی مبتدی هستید پس حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

پس چگونه آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنیم؟

چگونه آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنیم؟

چگونه آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنیم؟

شما چند ساعت در روز را به استفاده از ایتالیایی اختصاص می دهید؟ زمانی که شما صرف مطالعه ی ایتالیایی می کنید و همچنین چگونگی استفاده ی شما از آن زمان روی این مساله که چه قدر وقت می برد تا زبان را بیاموزید، اثر مهمی دارد.
مهم است که زمان خود را بین چهار مهارت زبانی اصلی به تعادل برسانید:
•  لیسنینگ
•  اسپیکینگ
•  ریدینگ
•  رایتینگ
لیسنینگ
تلاش کنید تا با گوش کردن به صحبت ایتالیایی در رادیو، اخبار، کمدی، پادکست، درام یا هر نوع سرگرمی ایتالیایی دیگری که از آن لذت می برید، خود را در برابر ایتالیایی قرار دهید. بیش تر از همه، با گویشوران بومی ایتالیایی از طریق شرکت در مکالمات آن ها و فعالانه گوش کردن به چگونگی ابراز خودشان وقت بگذرانید.
اگر شما بی وقفه برای سه ماه به یادگیری ایتالیایی بپردازید و بعد دوباره سال ها از آن استفاده نکنید، موقعی که بخواهید به آن زبان صحبت کنید، به احتمال زیاد با مشکل روبه رو می شوید.

اسپیکینگ
شما احتمالاً باید زمانی را هم کنار بگذارید تا مردمی را برای صحبت کردن پیدا کنید، مگر این که در منطقه ای ایتالیایی زبان یا با گویشورانی ایتالیایی زندگی کنید.
شما می خواهید که به صحبت کردن در آن زبان وقتی اختصاص دهید و گویشوران بومی ایتالیایی را داشته باشید که درباره ی توانایی تان در ابراز طبیعی خود در آن زبان بازخورد بدهند.
شما می توانید این را با تبادلات زبانی روی اپلیکیشن هایی مانند Tendem و Hello Talk انجام دهید، یا با یک معلم از طریق وبسایت هایی مانند italki و Rype قرار بگذارید.

ریدینگ
منابع ریدینگ ایتالیایی در سطح خود را پیدا کنید. اگر شما یک مبتدی هستید، ما کتاب Espresso را توصیه می کنیم: ‘داستان های کوتاه ایتالیایی برای مبتدیان’، که هم در حالت کاغذی قابل دسترس است و هم در قالب کیندل.
ایده ی دیگر استفاده از کتاب های آنلاین است، که یک پایگاه و اپلیکیشن یادگیری زبان است، و پر از منابع ریدینگ برای تمام سطوح است.

رایتینگ
علاوه بر لیسنینگ، اسپیکینگ و ریدینگ، شما می خواهید که مقداری زمان هم صرف نوشتن به ایتالیایی کنید.
اگر شما در کلاس هستید، معلمتان احتمالاً برایتان تکلیف مشخص می کند تا قادر باشید گرامر و ساختار نحوی خود را تمرین کنید.

برای شرکت در کلاس های زبان ایتالیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

آموزش زبان ایتالیایی روزمره

به آموزش زبان ایتالیایی روزمره در سطح مبتدی و اصطلاحات مورد نیاز برای این سطح اشاره می کند. پس با ما همراه باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید. آموزش زبان ایتالیایی روزمره را با هم شروع می کنیم: این‌طور که می‌گویند ایتالیایی، زبان زیبایی است. وقتی برای سفر به ایتالیا می‌روید می‌توانید چگونگی بیان کردن اغلب لغاتی را که به […]

زبان ایتالیایی چه قدر سخت است؟

یکی از بهترین آموزشگاه زبان های ایتالیایی در ایران بررسی می کند که زبان ایتالیایی چه قدر سخت است؟ اگر شما هم علاقمند به یادگیری زبان ایتالیایی هستید این مطلب را حتما از بخوانید و کلاس های ایتالیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را نیز فراموش نکنید. اما زبان ایتالیایی چه قدر سخت است؟ موسسه ی سرویس زبان خارجی ایالات متحده […]

بهترین دلایل برای یادگیری زبان ایتالیایی

به بهترین دلایل برای یادگیری زبان ایتالیایی می پردازد که هر کسی که دوستدار زبان ایتالیایی باشد با دیدن این دلایل دیگر نمی تواند در برابر آموزش زبان ایتالیایی مقاومت کند. اما به بهترین دلایل برای یادگیری زبان ایتالیایی می پردازیم ۱- اگر از قبل زبان اسپانیایی یا فرانسوی را بلد باشید، یادگیری آن ساده‌تر است اگر مخصوصاً اسپانیایی را […]

۵ اصطلاح زبان ایتالیایی عامیانه

به ۵ اصطلاح زبان ایتالیایی عامیانه اشاره می کند که برای زبان آموزان ایتالیایی بسیار جالب خواهد بود. پس با این مطلب همراه باشید.  به ۵ اصطلاح زبان ایتالیایی عامیانه می پردازیم: ۱- “Che Figo !” | چقدر فوق‌العاده! “Stasera andiamo al concerto finalmente, che figo!” | بالاخره امشب به کنسرت می‌رویم، چقدر عالی! از “che figo” برای نشان دادن […]

چگونه آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را انجام دهیم

که برگزار کننده دوره های اموزش آنلاین زبان ایتالیایی می باشد برای علاقمندان زبان ایتالیایی بیان می کند که چگونه آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را انجام دهیم ؟ این متن را خوب بخوانید تا سوالی برایتان باقی نماند. اما چگونه آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را انجام دهیم ۱. آنچه را که از قبل مطالعه کرده‌اید دوره کنید متأسفانه، اگر شما […]

۴ نکته در آموزش زبان ایتالیایی آنلاین

بهترین مرکز برگزاری آموزش آنلاین زبان های مختلف در ایران می باشد. ۴ نکته در آموزش زبان ایتالیایی آنلاین در این مطلب بیان می شود که برای زبان آموزان بسیار مفید است. به ۴ نکته در آموزش زبان ایتالیایی آنلاین توجه کنید: ۱. عجله نکنید! به بیانی دیگر، از اول شروع کنید (به همین راحتی): الفبا، تلفظ حروف، شکل هجاها […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ