چطور در طول بخش اسپیکینگ تافل آرامش خود را حفظ کنید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مطلب بررسی می کند که چطور در طول بخش اسپیکینگ تافل آرامش خود را حفظ کنید؟ پس برای اینکه بتوانید استرس را از خودتان دور کنید حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

چطور در طول بخش اسپیکینگ تافل آرامش خود را حفظ کنید؟
چطور در طول بخش اسپیکینگ تافل آرامش خود را حفظ کنید؟

اما چطور در طول بخش اسپیکینگ تافل آرامش خود را حفظ کنید؟

اعتماد به نفس چیز واقعاً چیز مهمی است. و این چیزی است که بسیاری از دانش‌آموزان تافل با آن کشمکش دارند. پس مهمترین بخش بهتر کردن نمره‌ی اسپیکینگ تافل بالا بردن اعتماد به نفس و درک این مطلب است که تسلط دارید و می‌توانید برای بهترشدن، کارهای مشخصی انجام دهید.

اولین و مهمترین بخش برای به دست آوردن ذهنیت صحیح این است که مطمئن شوید می‌توانید بدون اضطراب در بخش اسپیکینگ تافل صحبت کنید. دانش‌آموزانی که ذهنیت رشد دارند در کاری که انجام می‌دهند برای مثال کسب نمره‌ی مورد نظرشان در بخش اسپیکینگ تافل، بیشتر از همه موفق هستند.

ذهنیت رشد یعنی اینکه مهارت‌ها می‌توانند بهتر شوند و ما برای بهتر شدن آن مهارت‌ها تلاش می‌کنیم. ما اطمینان حاصل می‌کنیم که برای کسب نمره‌ی ۲۶ به بالا در بخش اسپیکینگ تافل یا نمره‌ی ۱۰۰ به بالا در تافل به خود فرصتی بهتر می‌دهیم.

شما باید روی فرآیند متمرکز شوید نه نتیجه. نتیجه در مورد تافل با اسپیکینگ تافل همان نمره‌ای است که می‌گیرید.

و دانش‌آموزان زیادی به قدری روی نتیجه متمرکز هستند که فرآیند را نادیده می‌گیرند. اگر روی بهتر شدن مهارت‌های اسپیکینگ تمرکز کنید، امتیازتان نیز به طور خودکار تنظیم می‌شود؛ لازم نیست آن‌قدری که روی فرآیند تمرکز می‌کنید، نگران نتیجه هم باشید.

کار دیگری که می‌توانید برای افزایش اعتماد به نفس‌تان در بخش اسپیکینگ تافل انجام دهید این است که پیش از شرکت در آزمون اسپیکینگ تافل حالت فیزیکی با اعتماد به نفسی بگیرید.

محققین نشان می‌دهند آن‌هایی که حالت فیزیکی قدرتمندی به خود می‌گیرند، به طور خودکار احساس افزایش اعتماد به نفس و کاهش استرس می‌کنند. وقتی استراحتی ۱۰ دقیقه‌ای بین بخش لیسنینگ و اسپیکینگ داشتید، حالت فیزیکی اعتماد به نفس را بگیرید و خواهد دید که به بهبود رویکرد کلی‌تان کمک می‌کند.

برای شرکت در کلاس های تافل با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.