چگونه گرامر انگلیسی مقطع راهنمایی را آموزش دهیم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز می خواهد روش هایی را برای اساتید زبان در مقطع راهنمایی بیان می کند که چگونه گرامر انگلیسی مقطع راهنمایی را آموزش دهیم . پس با ما همراه باشید.

چگونه گرامر انگلیسی مقطع راهنمایی را آموزش دهیم
چگونه گرامر انگلیسی مقطع راهنمایی را آموزش دهیم

اما چگونه گرامر انگلیسی مقطع راهنمایی را آموزش دهیم :

آموزش زبان به دانش‌آموزان مقطع راهنمایی تجربه‌ای ارزنده و مهیج است. با این‌حال در طول چند دهه ی گذشته منظره‌ی تحصیل به میزان قابل ملاحظه ای تغییر کرده است. شیوه ی تدریس انگلیسی، به‌خصوص گرامر، نسبت به گذشته تغییرات اساسی داشته است و باعث شده بسیاری از معلمین نگران دستورالعمل و کاربرد مهارت‌های گرامری پایه شوند.

با استانداردها شروع کنید

اغلب معلم‌ها حتی آن‌هایی که در مدارس خصوصی هستند یکسری استانداردهای از پیش تجویز شده دارند که می‌بایست از آن‌ها پیروی کرد. این استانداردها غالباً از قبل تعیین شده‌اند و شامل دستورالعمل‌های نسبتاً جزئی برای شیوه ی تدریس گرامر هستند.

در میان این استانداردها اغلب جای زیادی برای اشتراک میان شیوه‌های تجویزی و شیوه‌های مدرن وجود دارد. برای مثال یک معلم ممکن است در بخشی از زمان به دانش‌آموزانش گرامر پایه را درس بدهد و آن شیوه ها را در طول تمرین های رسمی تر ریدینگ و رایتینگ به کار بگیرد.

بر اساس زمینه ی گرامری دانش‌آموزان، برنامه‌ای را تدوین کنید که شامل تمرین‌های متنوع است از جمله درس‌های مستقل گرامر که باعث افزایش توان آن‌ها و بهتر کردن نقاط ضعف‌شان می‌شود. همه‌ی این‌ها باید طبق خطوط مشی پیشنهادی مدرسه و استانداردهای آن و ساختار برنامه‌ی درسی‌تان باشد.

اصول پایه را به خاطر داشته باشید

اهمیتی ندارد که شما در نهایت چه سطح سنی را آموزش می دهید، مهم است که هر سال را با مطالب اساسی گرامر شروع کنید تا بدانید که شاگردان چه چیزی یاد گرفته اند و چه چیزی را می توانید به آن اضافه کنید.

ادات سخن موضوعی عالی برای شروع است، چون گیج شدن بین اسامی، افعال، صفات و قیدها هر دستورالعمل پیچیده تری را نسبتاً سخت می سازد. برای تعریف از مطالب اصلی، روی هجی و لغات تاکید کنید. با دوره کردن تعدادی از مفاهیم که از قبل با آن ها آشنا هستید، به اهمیت مفاهیم تکیه می کنید و پایه ای مستحکم را می سازید که می تواند در طول دوره ای یک ساله پیشرفت کند.