چه طور از ابزار مناسب برای یادگیری اسپانیایی استفاده کنیم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نشان می دهد که چه طور از ابزار مناسب برای یادگیری اسپانیایی استفاده کنیم ؟ اینکه این ابزار را بشناسید و بتوانید در روند یادگیری زبان اسپانیایی از آنها بهترین استفاده را کنید. پس با ما همراه باشید.

اما چه طور از ابزار مناسب برای یادگیری اسپانیایی استفاده کنیم:

چه طور از ابزار مناسب برای یادگیری اسپانیایی استفاده کنیم
چه طور از ابزار مناسب برای یادگیری اسپانیایی استفاده کنیم

۱- با کتاب خانه تان آشنا شوید.

اگر کتاب خانه ی دانشگاهتان برنامه های یادگیری را ارائه می کند یا اگر یک کلوپ زبان اسپانیاییِ محلی وجود دارد، درباره ی آن تحقیق کنید. همچنین احتمال دارد که شما برای یافتن بهترین کتاب ها و منابعِ یادگیری چگونگی صحبت به اسپانیایی، درخواست کمک کنید. همچنین تابلوی اعلانات را چک کنید تا متوجه شوید که آیا معلمان خصوصی یا معلم ها خدمات خود را ارائه می کنند.

۲- یک معلم خصوصی پیدا کنید‌.

بودجه ای را کنار بگذارید و گروه های اینترنتی مربوط به شغل یا وبسایت های کالج را برای یافتن یک معلم خصوصیِ مناسب به طور آنلاین پست کرده یا جستجو کنید. احتمال دارد که شما حضوری هم به دانشگاه ها بروید تا تابلوی اعلانات را بررسی کنید. درباره ی دپارتمان های اسپانیایی تحقیق کنید چون بیش تر معلمان خصوصی در آن محوطه از کالج پست می گذارند. همچنین احتمال دارد که شما معلمی خصوصی را از این طریق پیدا کنید که در عوضِ آموزش درس های اسپانیایی، انگلیسی را خصوصی به او آموزش دهید. این می تواند هزینه های شما را پایین نگه دارد.

۳- در یک کلاس ثبت نام کنید.

بسته به آموزشگاه، کلاس ها می توانند گران باشند. بودجه و هدفی را برای خود کنار بگذارید و مطمئن شوید کلاس هایی که در آن ها شرکت می کنید با استاندارهای شما همسو هستند. قبل از این که به طور کامل به چیزی متعهد شوید، نظرها و برنامه های درسیِ دوره را بخوانید. همچنین احتمال دارد که اگر شما دور از هر آموزشگاه مناسبی زندگی می کنید، کلاس هایی را آنلاین پیدا کنید.

۴- یک اپلیکیشن زبان اسپانیایی بخرید.

یا از بین تعداد فراوانِ رایگان انتخاب کنید و یا اپلیکیشن هایی را برای دانلود در صفحه ی خانه ی مرورگر یا دستگاه موبایل خود خریداری کنید. مطمئن شوید که تحقیق می کنید و نظرها را می خوانید تا از دارا بودن عملکردهایی که می خواهید، اطمینان حاصل کنید مانند درست کردن فلش کارت یا کمک های بصری. فلش کارت ها روشی عالی برای حفظ لغات هستند و می توانید اپلیکیشن ها را برای دستگاه های ویندوز، اپل، یا اندروید جستجو کنید.

۵- به برنامه های رادیویی، پادکست ها، یا کتاب های صوتی گوش کنید.

رادیوی اسپانیایی روشن کنید، به دنبال پادکست های خودآموز زبان باشید، یا کتاب های صوتی را از کتاب خانه قرض بگیرید. مطمئن شوید که تحقیق کنید آیا خودآموزها در سطح مناسبی هستند یا نه. احتمال دارد که پادکست ها یک سیستم طبقه بندی شده داشته باشند که شما بتوانید از قبل برای دانلود استفاده کنید.