چگونه از سفر خارجی برای آموزش زبان استفاده کنید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به دوستداران سفر آموزش می دهد که چگونه از سفر خارجی برای آموزش زبان استفاده کنید؟ اگر شما هم این مشکل را دارید با ما همراه باشید تا این چالش را بیشتر بشناسید.

چگونه از سفر خارجی برای آموزش زبان استفاده کنید؟
چگونه از سفر خارجی برای آموزش زبان استفاده کنید؟

اما چگونه از سفر خارجی برای آموزش زبان استفاده کنید؟

چه‌طور می‌توانید با آموختن زبانی اضافی، بیشترین استفاده را از سفر داشته باشید!

تحقیق خود را انجام دهید
اگر شما در حال برنامه‌ریزی برای سفر خود از بین کشورهای مختلف هستید، آن‌گاه احتمالش است که با زبان‌های متفاوت زیادی مواجه شوید!
در حالی که شاید بیشتر آن‌ها کاملاً مشابه باشند، اغلب تفاوت‌های مهم گرامری و لغت وجود دارد – و یک مسافر ناآگاه به راحتی می‌تواند گیج شود.
پس مطمئن شوید که اول تحقیق خود را انجام دهید تا بفهمید زبان‌های اصلی در مقصدهای برنامه‌ریزی شده‌ی شما کدام‌ها هستند.

با اصول پایه شروع کنید
یادگیری یک زبان می‌تواند مانند کاری چالش برانگیز به نظر برسد – اما اغلب راحت‌تر از آن چیزی است که شما فکر می‌کنید!
بهترین روش رسیدن به آن، این است که قبل از سفر شروع به یادگیری کنید. با کار کردن روی اصول پایه شروع کنید – این‌ها می‌تواند شامل عبارات و لغات مفیدی باشد که احتمالاً موقع رسیدن به مقصد از آن‌ها استفاده می‌کنید.
این می‌تواند شامل یادگیری چگونگی پرسیدن مسیرها، سفارش غذا، پیدا کردن وسایل نقلیه‌ی عمومی یا خدمات اضطراری مانند دکتر یا بیمارستان باشد، همین‌طور هم بعضی خوش و بِش‌های ضروری و عباراتی مخصوص تشکر کردن!

آهسته و پیوسته
همان طور که شما آماده‌ی سفر خود می‌شوید، هیجان‌زده‌تر از همیشه خواهید بود! مقدار انتظار خود را با یادگیری کمی از زبان جدید خود و بر مبنایی همیشگی پابرجا نگه دارید.
شما متوجه خواهید شد – و یادتان باشد‌- که هر روز با صرف دقایق کم یاد می‌گیرید و نه این که سعی کنید هفته‌ای یک یا دو دفعه زمان بیشتری را صرف کنید.
شما با کم یاد گرفتن به طور مداوم از این که تا چه اندازه موفق شده‌اید در زمان کوتاهی بیاموزید شگفت زده خواهید شد!

اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها را مدّ نظر داشته باشید
امروزه روش‌های جالب زیادی برای یادگیری یک زبان وجود دارند -‌ لازم نیست شما به کتب و ضبط صدا وابسته باشید!
تعداد اپلیکیشن های مختلف فوق العاده‌ای را که قابل دسترس هستند چک کنید – این‌ها در سطح‌ها و نیازهای مختلف زیادی آماده شده‌اند، مانند یادگیری یک زبان برای اهداف تجاری، یا فقط برای سفر کلی.