طنز به زبان انگلیسی

طنز به زبان انگلیسی
یکی از بزرگترین کمک هایی که کمدی و طنز می تواند به زبان آموزان کند کاهش استرس در کلاس ها و هم چنین دادن انگیزه برای مطالعه زبان می باشد. طنز به زبان انگلیسی اما در لایه های زیرین باعث می شود که شخص با فرهنگ زبان مقصد نیز بیشتر آشنا شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش قصد دارد نقش طنز به زبان انگلیسی در بهبود یادگیری زبان آموزان را اشاره کند. مدرسین و هم چنین زبان آموزان می توانند با استفاده از این اطلاعات روند یادگیری خود را تسریع کنند.

طنز به زبان انگلیسی
طنز به زبان انگلیسی

خنده و از بین بردن تنش بین زبان آموزان
همه ما در کلاس های گذشته خود و مخصوصا در دفعات اولی که در کلاس های مختلف شرکت می کردیم به یاد می آوریم که اولین جلسه کمی برایمان سخت بود. به دلیل عدم شناخت معمولا زبان آموزان با گارد بایکدیگر برخورد می کنند و معمولا در دادن اطلاعات کمی سخت برخورد می کنند. از اشتباه کردن می ترسند و سعی می کنند زیاد اشتباه نکنند. مهم ترین مزیت که در نقش استفاده طنز به زبان انگلیسی در کلاس وجود دارد از بین بردن تنش دانشجویان است و از آن می توان به عنوان Ice Breaker استفاده کرد.
از بین بردن فاصله مدرس و زبان آموز
با استفاده از جوک ها ، Stand up Comedy های خوب و دیگر موارد طنز به زبان انگلیسی مدرس باعث می شود که فاصله سنتی موجود در کلاس بین معلم شاگرد از بین برود. زبان آموزان حس می کنند که می توانند بیشتر به معلم خود اعتماد کنند و می فهمند که می توانند به عنوان یک دوست به او نگاه کند.
کلاس یا یک کافه
ما در دنیای امروز کمتر با هم صحبت می کنیم. طنز به زبان انگلیسی باعث می شود که ما به این نیاز نیز پاسخ دهیم. کلاس های می توانند به محیط هایی دوستانه تبدیل شوند که ما با هم بخندیم و هم چنین انگلیسی یاد بگیریم.به جمله طنز زیر در مورد زبان انگلیسی توجه کنید و توجه کنید در همین جمله کوتاه تا چه حد می توان یادگیری را افزایش داد.

English is a funny language; that explains why we park our car on the driveway and drive our car on the parkway

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با استفاده از طنز به زبان انگلیسی کلاس های خود را بسیار پر هیجان برگزار می کند. اما ما در استفاده از آن بسیار مراقبیم تا این شمشیر دو لبه باعث بی محتوا شدن کلاس ها و بی نظم شدن آن نشود. برای شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی موسسه زبان ایران آکسفورد با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.