آیلتس خارج از کشور

آیلتس خارج از کشور
در داخل ایران مرکز آزمون آیلتس های زیادی وجود دارد اما همچنان بسیاری از افراد آیلتس خارج از کشور را ترجیح می دهند. در این بخش آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به برخی از نکات در مورد محل برگزاری آزمون آیلتس توضیح می دهد و می گوید آیا شرکت در آیلتس خارج از کشور و یا داخل ایران می تواند در نتیجه تاثیری داشته باشد یا خیر.

آیلتس خارج از کشور
آیلتس خارج از کشور

امتحان آیلتس خارج ایران با داخل ایران هیچ تفاوتی ندارد. برگزار کننده های آزمون آیلتس خارج از کشور ایران و یا داخل ایران همگی یکسان هستند یعنی آزمون توسط دانشگاه کمبریج ، idp استرالیا و British Council برگزار می شود و به همین دلیل ارگان های ناظر به مراکز برگزاری آزمون یکسان هستند. پس شما اصولا چه آزمون را در ایران بدهید و چه آیلتس خارج از کشور را انتخاب کنید نباید تغییری در نتیجه شما حاصل شود.
استاندارد های آزمون آیلتس خارج از کشور و ایران کاملا یکسان است. یعنی ارزش نمره شما در همه جای دنیا یکسان دیده می شود وبه عنوان مثال شرکت در آزمون آیلتس در انگلیس و یا ارمنستان و یا ایران هیچ تغییری در ارزش مدرک شما ایجاد نمی کند.
شایعات پیرامون آزمون آیلتس زیاد است اما همیشه به یاد داشته باشید تنها باید به منابع معتبر برای تشخیص اطلاعات آیلتس مراجعه کنید.
اما اگر کمی شانس داشته باشید می توانید نمره ای بهتر کسب کنید. اگر ممتحن شما یعنی کسی که از شما آزمون Speaking را می گیرد یک شخص Native باشد معمولا نمره بهتری نصیب شما می شود. شاید این مورد کمی احتمال انتخاب آیلتس خارج از کشور توسط زبان آموزان را بیشتر کند. اما اگر شما خوب خودتان را برای آزمون آماده کنید دیگر نگران هیچ کدام از این موارد نخواهید بود.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه ثبت شده در British Council می باشد. برای شرکت در دوره های این موسسه با شماره های ما تماس بگیرید.