آموزشگاه معتبر آیلتس

آموزشگاه معتبر آیلتس

آموزششگاه زبان ایران آکسفورد اولین و تنها آموزشگاه معتبر آیلتس در ایران می باشد که دوره آموزش تضمینی آیلتس را در ایران راه اندازی کرده است و طرح بیمه آیلتس را برای زبان آموزان خود احرا می کند. وقتی صصحبت از آموزشگاه معتبر می شود حتما باید فاکتور هایی نیز مد نطر گرفته شود تا سندی بر این ادعا باشد:

  • آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان در ایران می باشد که در لیست آموزشگاه های زبان British Council  ثبت شده است. ( British Council یکی از معتبر ترین مراکز آموزش زبان انگلیسی می باشد و یکی از مراکز برگزار کننده آیلتس در ایران می باشد. )
  • آموزشگاه زبان ایران آکسفورد عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد می باشد.
  • این موسسه Subscriber اصلی Oxford University Press می باشد.

هم چنین در نظر سنجی های متفاوت انجام شده آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از دید زبان آموزان بهترین آموزشگاه زبان در ایران می باشد که دوره های زبان های مختلف را برگزار می نماید.

آموزشگاه معتبر آیلتس هم چنین باید گزینه های متفاوتی را نیز به زبان آموزان ارائه دهد تا بتواند نیاز های تمامی زبان آموزان را پاسخگو باشد. دوره ها در موسسه ما به چندین شکل برگزار می شوند:

دوره های ترمیک و فشرده آیلتس

دوره های نیمه خصوصی آیلتس

دوره های خصوصی ( فوق فشرده ) آیلتس

دوره های آموزش آنلاین آیلتس

زبان آموزان می توانند بسته به شرایط خود یکی از دوره های ارائه شده در موسسه را انتخاب کنند و بر اساس زمان مورد نیازشان و هم چنین نمره مورد نظر خود فشردگی و روز های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

آموزشگاه معتبر آیلتس ایران آکسفورد دوره های خود را بر اساس برنامه اعلامی به این آموزشگاه از سوی British Council برگزار می نماد که هر ماه به این موسسه اعلام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.