کتاب آیلتس

کتاب آیلتس
آزمون آیلتس برای زبان آموزانی که قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در کشور های دیگر را دارند و یا حتی می خواهند در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در ایران قصد ادامه تحصیل را دارند بسیار مناسب است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که می خواهند در آزمون آیلتس شرکت کنند کتاب های آیلتس را معرفی می کند:

  • سری کتاب های آیلتس کمیریج : این سری کتاب ها شامل نمونه آزمون های جنرال و آکادمیک آیلتس می باشند. در سال های اخیر کتاب آیلتس ۸ و کتاب آیلتس ۹ نیز به جمع این سری اضافه شده و زبان آموزان می توانید از این گنجینه کامل استفاده کنند.
  • کتاب های Grammar for IELTS : این کتاب ها هم از کتاب های آیلتس هستند که آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آنها را به همه زابن آموزان آیلتس پیشنهاد می دهند.
  • کتاب آیلتس Common mistakes at IELTS : این ککتاب به اشتباهات و نگرش های اشتباهی اشاره می کند که در آزمون آیلتس بسیار مرسوم هستند. به عنوان مثال بسیاری فکر می کنند که Accent در به دست آوردن نمره آیلتس تاثیرگذار است اما این طور نیست. شما در این کتاب به اشتباهات گرامری ، اشتباهات رایج دیکته کلمات و … پی می برید و به همین دلیل می توانید بهترین نتیجه را از آزمون بگیرید.

در کنار این منابع همیشه باید سعی کنید خود را تست کنید. پایش مرحله به مرحله در موقیت در آزمون آیلتس بسیار موثر است. شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس IELTS MOCK می تواند برای شما بسیار مفید باشید. در آزمون های آزمایشی آیلتس ایران آکسفورد شما می توانید مطمئن باشید که نمره شما با نمره اصلی آزمون تفاوت بسیار کمی دارد.
برای شرکت در دوره های آموزش تضمینی آیلتس می توانید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و با مشاوره دقیق موسسه زبان ما به این نتیجه دست پیدا کنید.