آموزشگاه آیلتس در تهران

آموزشگاه آیلتس در تهران

تست آیلتس برای بسیاری از زبان آموزان آزمونی مهم تلقی می شود و قبولی در این آزمون بسیار حیاتی است. وجود یک آموزشگاه آیلتس در تهران برای بسیاری از زبان اموزان می تواند نکته ای قابل توجه باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه آیلتس در تهران می باشد که در لیست اموزشگاه های زبان British council  ثبت شده است.

آزمون آیلتس
آزمون آیلتس

شرکت در دوره های آموزش آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای بسیاری از زبان آموزان دارای مزیت های بسیار زیادی است ، برخی از این مزیت ها عبارتند از :

  • استفاده از اساتید  مجرب و Native در دوره های آیلتس :

اساتید مجرب و Native در دوره های آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این اطمینان و اعتماد به نفس را می دهند که بدون هیچ تردیدی در آزمون آیلتس شرکت کنند.

  • دوره های مختلف برای شرایط مختلف:

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای افراد مختلف با محدودیت های زمانی متفاوت در موسسه زبان خود دوره های گوناگونی را برگزار می نماید تا همه زبان آموزان بتوانند خود را برای آزمون آیلتس اماده کند.

  • آموزش تضمینی آیلتس :

آموزشگاه زبان ایران اکسفورد تنها آموزشگاه آیلتس در تهران می باشد که دوره های آموزش آیلتس خود را با ضمانت نامه کتبی برگزار می نماید. در این دوره ها به زبان آموزان ضمانت نامه داده می شود تا در صورت عدم  کسب نمره قبولی مبلغ پرداختی به زبان اموزان عودت داده می شود.

  • آموزش مجازی آیلتس :

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اولین آموزشگاه در ایران می باشد که اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین و آموزش مجازی آیلتس در ایران نموده است. این دوره ها از طریق اینترنت برگزار می شود و زبان اموزانی که نمی توانند در دوره های آموزشگاه آیلتس در تهران شرکت کنند به صورت مجازی و از راه دور به شرکت در کلاس های اموزش آیلتس بپردازند.

برای کسب اطلاعات بیشترپیرامون آموزشگاه آیلتس در تهران با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.