مرکز تخصصی آیلتس ایران آکسفورد

مرکز تخصصی آیلتس ایران آکسفورد

تافل- آیلتس
تافل- آیلتس

هیچ کس آزمون را دوست ندارد. هیچ کس از اینکه استرس یک آزمون مهم را تحمیل کند چندان رضایت ندارد. اما مرکز تخصصی آیلتس ایران آکسفورد سعی می کند که شما هیچ استرسی از آزمون آیلتس به خود وارد نکنید. ما در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سعی می کنیم که شما از آزمون آیلتس غول نسازید و آن را به راحتی پشت سر بگذارید. بسیاری از کسانی که در ابتدای راه آزمون آیلتس هستند نگرانی های مشترکی دارند ما در مرکز تخصصی آیلتس ایران آکسفورد به برخی از بزرگترین نگرانی های شما پاسخ می دهیم و آنها را با دیگران به اشتراکک بگذاریم.

  • اگر آزمون آیلتس Listening جواب یک سوال را از دست دادم چه کار کنم؟

این نگرانی معمولا از آنجا حاصل می شود که بسیاری از زبان آموزان در مهارت Listening مشکل دارند و فکر می کنند که نمی توانند نمره مورد نیازشان را بدست بیاورند. ما در ابتدا به آنها می گوییم که در صورتی که جواب سوالی را از دست دادید آن را رها کنید و به سوال بعدی بروید. صبر بیش از حد بر روی یک سوال می تواند برای شما بسیار گران تمام شود. میزان صبر بر روی هر سوال در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بار ها با زبان آموزان کار می شود تا دیگر چنین نگرانی نداشته باشند.

  • اگه در speaking آیلتس چیزی را اشتباه بگوییم ، چه  اتفاقی می افتد؟

اولا که اصلا نظر شما در آیلتس مهم نیست. حتی اگر صححبت شما از نظر منطقی کاملا اشتباه باشد ، ممتحن تنها به ساختار زبانی گفته های شما توجه می کند. پس سعی کنید در مورد هر مسئله ای صحبت کنید و چندین ایده داشته باشید.  در کلاس ها کمک کم اشتباهات شما از بین می رود و می تواند روان صحبت کنید.

  • اگر چیزی نداشته باشم که بیان کنم چه اتفاقی می افتد؟

اولا که همیشه اعتماد به نفس داشته باشید و اگر از موضوعی خوشتان نیامد از ممتحن بخواهید موضوع را عوض کند. اما مهم ترین مسدله شاید داشتن ایده های زیاد و متفاوت است. اگر از شما در مورد سینما سوال شود و شما ایده ای نداشتید سعی کنید آن را به نحوی به موضوع دیگری که مورد علاقه تان است مرتبط کنید. این تکنیک ها را به راحتی در دوره های مرکز تخصصی آیلتس ایران آکسفورد فرا می گیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.