مرکز آیلتس

مرکز آیلتس ایران آکسفورد

آزمون آیلتس جزو پرطرفدارترین آزمون های زبان انگلیسی است. IELTS یک آزمون بین المللی زبان است که در کشورهای بسیار زیادی برگزار می شود. برای شرکت در آزمون آیلتس نیاز به آمادگی برای آزمون آیلتس دارید و برای این کار باید بهترین مرکز آیلتس را انتخاب کنید.

آزمون آیلتس
آزمون آیلتس

مرکز آیلتس ایران آکسفورد تخصصی ترین مرکز آیلتس تهران و ایران می باشد. دوره های مرکز آیلتس ایران آکسفورد دارای برتری های خاصی نسبت به دیگر مراکز می باشد که باعث تمایز این مرکز می شود. برخی از این مزیت های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد عبارتند از:

مشاوره رایگان آیلتس برای زبان آموزان تا بتوانند بهترین دوره و بهترین کلاس های آموزش آیلتس را انتخاب کنند و در این دوره های آیلتس شرکت کنند.

  • تعیین سطح رایگان آیلتس: از زبان آموزان در مرکز آیلتس ایران آکسفورد تعیین سطح رایگان صورت می گیرد و نمره دقیق آیلتس حال حاضر زبان آموز مشخص می شود. بعد از تععین سطح زبان آموز می تواند در دوره دقیق مشخص شده شرکت کند.
  • آزمون آزمایشی آیلتس: مرکز آیلتس ایران آکسفورد برگزار کننده آزمون های آزمایشی آیلتس نیز می باشد. در این دوره ها زبان آموزان در حداقل سه دوره آزمون آزمایشی آیلتس شرکت می کنند و می توانند اعتماد به نفس لازم برای شرکت در آزمون آیلتس را کسب می کنند.
  • کادر مجرب و استید Native : در دوره های آیلتس مرکز آیلتس ایران آکسفورد از اساتید مجرب و Native استفاده می شود و به همین دلیل زبان اموزان هیچ گونه نگرانی در انتخاب اساتید ندارند و می توانند از تجربه و دانش اساتید مطمئن باشند.
  • آشنایی با تکنیک ها و استراتژی های آیلتس: مرکز آیلتس ایران آکسفورد در دوره های خود تمامی تکنیک ها و استراتژی های مورد استفاده در آزمون آیلتس را کار می کنند  و با ساختار آیلتس آشنا می شوند و به مدیریت زمان در آزمون آیلتس آشنا می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.