کلاس آیلتس

کلاس آیلتس ایران آکسفورد

تافل- آیلتس
تافل- آیلتس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد معتبرترین برگزار کننده کلاس آیلتس در ایران می باشد. این موسسه تنها آموزشگاه زبان ثبت شده در British Council می باشد و به همین دلیل برنامه ریزی ها را بر اساس این سازمان که خود برگزار کننده دوره های آیلتس می باشد برگزار می کند.
آزمون آیلتس داراری مشخصات زیادی است. اگر شما نیز نیازمند شرکت در کلاس آیلتس ایران آکسفورد هستید و نیاز به شناخت این آزمون هستید در زیر به برخی از مشخصه های آیلتس اشاره می کنیم.
آزمون آیلتس با لهجه های مختلف و متون مختلف سعی در سنجش سطح زبان افراد مختلف می کند تا بتواند انصاف را در آزمونش نسبت به مسائل زبانشناسی رعایت کند.
قسمت Speaking آیلتس توسط یک شخص به عنوان ممتحن سنجیده می شود و برخلاف آزمون تافل شما با یک کامپیوتر در ارتباط نیستید و می توان گفت از این نظر طبیعی ترین سنجش این مهارت را در بین آزمون های زبان دارد.
تیم هایی که آزمون آیلتس را طراحی می کند در سراسر دنیا هستند. در کشور هایی مثل آمریکا ، انگلیس ، استرالیا ، نیوزیلند ، کانادا و دیگر کشور های انگلیسی زبان هستند.
آزمون آیلتس آزمونی است که در آن نمره بندی از ۰ تا ۹ می باشد و افراد می توانند در دو نوع این آزمون یعنی آیلتس جنرال و یا آیلتس آکادمیک شرکت کنند.
کلاس آیلتس ایران آکسفورد به عنوان یک کلاس آیلتس خوب گزینه های متفاوتی را به زبان آموزان ارائه می دهد :
آموزش تضمینی آیلتس که در صورت عدم قبولی مبلغ پرداختی زبان آموز عودت داده می شود.
آزمون های آزمایشی آیلتس
دوره های آموزش فشرده ، نیمه فشرده و ترمیک
دوره های آموزش مجازی آیلتس
آموزش خصوصی آیلتس
برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آزمون آیلتس و کلاس آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.