دوره آمادگی آیلتس

دوره های آمادگی آزمون آیلتس

برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس

چه آیلتس را برای ادامه تحصیل نیاز دارید و چه می خواهید از آیلتس برای مهاجرت استفاده کنید و یا حتی مدرک آیلتس را برای اثبات سطح زبان انگلیسی خود نیاز دارید دوره آمادگی آیلتس آموزشگاه ایران آکسفورد می توانید به شما کمک کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.

استانداردهای بالای آموزشی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به مفهوم این است که نمره مورد نظر زبان آموز در آزمون آیلتس به صورت تضمینی قابل دستیابی است. استاداردهای تعریف شده برای آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از سوی British Council  که خود یکی از برگزار کننده های آیلتس در دنیا است آمادگی زبان آموز برای آزمون آیلتس را تضمین می کند. دوره آمادگی آیلتس در آموزشگاه ایران آکسفورد به شما کمک می کند تا استراتژی های تست زنی در آزمون ایلتس را کسب کنید و به مهارت های زیر دست پیدا کنید:

  • تکنیک های مورد نیاز برای عملکرد بهتر در مهارت reading آیلتس
  • مهارت های لازم برای قسمت writing  آیلتس
  • مهارت های لازم در آزمون listening آیلتس
  • کسب بهترین عملکرد در بخش Speaking آیلتس

دوره های آمادگی آزمون آیلتس در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای زبان آموزانی که سطح زبان متوسط و پیشرفته را دارند مناسب است. برای زبان آموزانی که در این سطح نیستند و زمان کمی نیز دارند دوره های ویژه و فشرده ای در نظر گرفته شده تا در کمترین زمان ممکن به هدف آیلتس خود برسند.

 

دوره های آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورت ترمیک و در چهار ترم قابل دستیابی هستند.

دوره های آمادگی آزمون آیلتس در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با اساتید مجرب و native برگزار می شود و در تمامی این دوره ها آزمون های آزمایشی آیلتس نیز از زبان آموزان گرفته می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و یا فرم مشاوره فوری را پر نمایید.