تکنیک های آزمون آیلتس

تکنیک های آزمون آیلتس

در این مقاله به بیان برخی تکنیک های آزمون آیلتس میپردازیم و آنها را طبق دسته بندی آزمون آیلتس بیان میکنیم.

برخی از تکنیک های آزمون آیلتس در بخش شنیداری اینست که قبل از شروع هر بخش به سوالات نگاهی بیاندازید و تا در هنگام پخش قسمت شنیداری کمی با محتوای متن و سوالاتی که از شما پاسخش را میخواهند آشنا شوید تا به راحتی پاسخها را پیدا کنید. همچنین به واژگان کلیدی که میشنوید دقت کنید ، این واژگان به شما کمک میکنند تا جواب سوالات را راحت تر پیدا کنید.

از دیگر تکنیک های آزمون آیلتس در بخش خواندن با همان ریدینگ، تقویت قدرت و مهارت خواندنتان بوسیله خواندن متون مختلف میباشد زیرا بدین ترتیب سرعت شما در این مهارت بسیار افزایش میابد. نکته دیگر اینست که دقت داشته باشید که تمامی پاسخ سوالات متن مربوطه در خود متن موجود است بنابراین برای پاسخ به سوالات از دانش شخصی خود استفاده نکنید.

نکات و تکنیک های آزمون آیلتس در بخش نوشتار نیز قابل اهمیت میباشد. دقت داشته باشید که از دایره واژگانی خود برای نوشتن متن استفاده کنید زیرا اگر صورت سوال را در متن تکرار کنید برای شمارش تعداد واژگان آن لغات شمارش نمیشوند. در قسمت نوشتاری آیلتس آکادمیک نیز دقت داشته باشید که نظر خود را به وضوح اعلام کنید و پاراگراف آخر را به جمع بندی موضوع و نتیجه آنچه نوشته اید اختصاص دهید.

از تکنیک های آزمون آیلتس در بخش گفتاری یا همان مکالمه باید به شما بگوییم که برای بخش اول خود را حتما از قبل آماده سازید. شما میتوانید با تمرین مکالمه با دوستان و یا در کلاس زبانتان با همکلاسیانتان این تمربن را انجام دهید. حتی به شما توصیه میکنبم که صدای خود را ضبط کنید تا در هنگام آزمون اعتماد به نفس لازم را داشته باشید. یکی از تکنیک های آزمون آیلتس اینست که بخاطر داشته باشید که در بخش مکالمع جواب صحیح یا غلطی وجود ندارد بلکه هدف سنجش مهارت برقراری ارتباط و بیان گفتاری شماست.

موسسه زبان ایران آکسفورد مفتخر به برگزاری کلاسهای آموزشی زبانهای گوناگون و همچنین آزمون های بین المللی زبان های مختلف میباشد. دوره های آمادگی آزمون آیلتس نیز در موسسه زبان ایران آکسفورد در تمامی سطوح برگزار و به شکل گروهی ، خصوصی و نیمه خصوصی میباشد.

تاکیید آموزشی دوره های آمادگی آزمون آیلتس بر اساس تاکیید بر مهارت های زبان آموزان و آموزش تمامی تکنیک های آزمونی می باشد و در طی دوره موسسه زبان ایران آکسفورد با بهره گیری از تدریس اساتید برتر و با تجربه این امکان را به زبان آموزان خود میدهد تا حداکثر بهره را از شرکت در کلاسهای آمادگی آزمون آیلتس در این موسسه ببرند.

علاقه مندان به شرکت در کلاسها میتوانند اطلاعات لازم مربوط به مشاوره و یا ثبت نام دوره های آمادگی آزمون آیلتس و یا شرکت در آزمون های آیلتس آزمایشی با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد ۸۸۸۹۱۶۶۹ و ۸۸۹۳۴۴۷۵ تماس حاصل  فرمایند و از مشاوره رایگان مشاورین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهره مند شوید.