فلش کارت آیلتس

فلش کارت آیلتس
فلش کارت ها همیشه از ابزار های بسیار مناسب برای یادگیری واژگان جدید می باسد. فلش کارت آیلتس نیز می تواند برای کسانی که قصد یاد گرفتن واژگان مرتبط با آیلتس را دارند بسیار مناسب باشند. قانون تمامی فلش کارت ها استفاده از تکرار برای جلوگیری فراموشی می باشد. اما هر کدام این کار را به نوعی انجام می دهند. امروزه با افزایش استفاده از تلفن های هوشمند و سیستم های Android , iOS , Windows Phone و قابلیت قابل حمل بودن این ابزار می تواند به محبوبیت فلش کارت ها هر چه بیشتر کمک کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که دوست دارند فش کارت آیلتس برای اندروید و یا آیفون را تجربه کنند برخی ازنرم افزار ها و اپلیکیشن های مناسب را معرفی می کند تا زبان آموزان بتوانند با استفاده از این فلش کارت های آیلتس هر چه بیشتر به موفقیت در آیلتس نزدیک شوند.
IELTS Word Power _ by : British Council
این فلش کارت آیلتس برای اندروید را می توان معتبر ترین اپلیکیشن برای بهبود دایره واژگان آیلتس دانست. علاوه بر اینکه این اپلیکیشن فلش کارت آیلتس به شما کمک می کند تا به لغات آزمون آیلتس تسلط پیدا کنید ، شما را با آزمون آیلتس نیز آشنا می کند. برای دانلود فلشکارت آیلتس برای اندروید می توانید اسم این App را در قسمت دانلود گوشی خود جستجو کنید.
IELTS Essential
اگر علاوه بر کلمات آیلتس به دنبال فلش کارت آیلتس هستید که نکات آزمون را نیز به شما ارائه دهد می توانید این App را انتخاب کنید. این فلش کارت بر روی دیکته کلمات نیز تمرکز می کند و از آنجا که دیکته کلمات نیز در آیلتس مهم است می تواند برای شما بسیار مناسب باشد.
IELTS Flashcards ( iPad and iPhone)
این فلش کارت آیلتس برای آیفون نیز توانسته علاقه بسیاری از افراد را به خود جلب کند. این App تا جایی پیش رفته که می تواند استفاده این کلمات در آزمون های مختلف را نیز نشان دهد. با این فلش کارد آیلتس می توانید روند پیشرفت خود را نیز بر روی یک نمودار ببینید.
Learn English Audio and Video ( wp8 )

فلش کارت آیلتس
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

این App هم توسط British Council در بازار های تلفن همراه برای دانلود وجود دارد. این APP برای کسانی که از سیستم عامل Windows Phone 8 استفاده می کنند بسیار سودمند است. علاوه بر ویندوز فون ، اندرویدی ها و آیفونی ها هم می توانند به این اپلیکیشن فلش کارت آیلتس دست رسی داشته باشند.