گرامر آیلتس

گرامر آیلتس

گرامر زبان انگلیسی بخش مهمی از یادگیری زبان را به خود اختصاص می دهد. در گذشته گرامر بسیار مورد تاکید بوده است ، اما در متود های جدید تر آموزش زبان از اهمیت آن کاسته شده ولی همچنان بخش مهمی از زبان انگلیسی به حساب می آید. اگر چه در آزمون آیلتس بخشی به عنوان گرامر آیلتس وجود ندارد و در واقع آزمون گرامر جداگانه برگزار نمی شود ، اما شما هم چنان در مهارت های writing و speaking به گرامر نیاز دارید.

اما چرا گرامر آیلتس مهم است؟

در دو قسمت writing و speaking به کارگیری درست گرامر و ارتباط درست گرامری جملات با یکدیگر هر کدام ۲۵%  نمره کل را دارا می باشد. همین مسئله اهمیت گرامر آیلتس را بیشتر از بیش نشان می دهد.

اما علاوه بر رعابت نکات کلی گرامری و پرهیز از اشتباه به کار بردن جملات و کلمات ، نکات کلی زیر نیز به بالا بردن بخش نمره دهی گرامر آیلتس کمک می کند:

  • بکارگیری حالت درست کلمات در جملات
  • دانستن چگونگی نوشتن جملات پیچیده
  • بالا بردن دامنه ساختار های گرامری که می توانید از آنها استفاده کنید.
  • استفاده گرامر صحیح در گفتار و نوشتار

بنابراین قسمت هایی که می تواند شما را در بکارگیری موارد بالا کمک کنند مواردی همچون Sentence Clause ، Sentence Structure ، Complex Sentences , Adverbial Clauses, modal Verbs, هستند. بنابراین اگر قصد دارید نمره آیلتس خود را بالاتر ببرید حتما در مورد مطالب بالا سعی کنید مطالعه کنید و نقاط ضعف خود را برطرف سازید. کتاب  Grammar For IELTS  یکی از منابع بسیار مفید برای ارتقای گرامر آیلتس زبان آموزانی است که در برخی از موارد خاص آزمون دچار مشکل هستند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آیلتس تضمینی در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.