آموزش تضمینی آیلتس

آزمون آیلتس
آزمون آیلتس

آموزش تضمینی آیلتس

بسیاری از زبان آموزان نیاز به داشتن مدرک آیلتس برای اهداف خود دارند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که برای یکی از دلایل زیر نیاز به مدرک آیلتس هستید:

نیاز به مهاجرت به کشور های کانادا ، استرالیا ،انگلیس و یا .. را دراید.

نیاز به ادامه تحصیل در کانادا  ، آمریکا ویا کشور های اروپایی و یا استرالیا را دارید.

برای اثبات سطح زبان خود نیاز مدرک آیلتس دارید.

می توانید در دوره های آموزش تضمینی آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت نمایید. این دوره ها فواید بسیاری دارد همانند:

  • دوره های آموزش خصوصی آیلتس در آموزشگاه ایران آکسفورد که توسط اساتید مجرب آیلتس انجام می شود.
  • توجه شخصی به همه زبان آموزان در طول دوره و دادن بازخود و نکات مورد نیاز آنها در طی جلسات و ارائه تکنیک هایی برای بهبود مهارت های آیلتس
  • برگزاری آزمون های آزمایشی آیلتس در طی دوره و پس از اتمام دوره برای پیدا کردن  نقاط ضعف و نقاط قوت زبان آموزان و برنامه ریزی برای بهبود شرایط زبان آموز
  • ارائه ضمانت نامه کتبی رسمی برای کسب نمره آیلتس و آموزش تضمینی آیلتس در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد که در صورت عدم کسب نمره مورد نظر آزمون مبلغ پرداختی به زبان آموز عودت داده می شود.

شما برای موفقیت در آزمون آیلتس باید انگلیسی خود را درخشان کنید و علاوه بر ان باید آزمون آیلتس را نیز به خوبی بشناسید. آزمون آیلتس از انجا مه یک آزمون جهانی است تنها کسانی که دارای استاندارد های جهانی هستند موی توانند آموزش تضمینی آیلتس را بر عهده بگیرند.

راه های زیادی برای بهبود مهارت های آیلتس در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای شما در نظر گرفته شده است. دوره های فشرده و فوق فشرده ، دوره های نیمه خصوصی و خصوصی و دوره های ترمیک آیلتس برای زبان آموزان در موسسه زبان ایران آکسفورد در نظر گرفته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید.