آموزشگاه زبان آیلتس

آموزشگاه زبان آیلتس

تافل- آیلتس
تافل- آیلتس

آزمون آیلتس International English language Testing System هر چهار مهارت زبان آموز را مورد ارزیابی قرار می دهد. آموزشگاه زبان آیلتس ایران آکسفورد در بسیاری از نظر سنجی ها از دید زبان آموزان به عنوان بهترین و قویترین مرکز آموزش آیلتس در ایران می باشد. ما معتقدیم این مسئله اتفاقی نیست بلکه حتما دلایلی دارد. آموزشگاه زبان آیلتس ایران آکسفورد :

  • آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان آیلتس می باشد که در British Council ثبت شده است.
  • آموزشگاه زبان آیلتس ما تنها عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد در ایران می باشد.
  • در آموزشگاه زبان آیلتس ایران آکسفورد دوره ها با ضمانت نامه کتبی برگزار می شوند و در صورتی که زبان آموز نتواند نمره مورد نظر خود راکسب کند وجه پرداختی به او بازگردانده می شود.
  • آزمون های آزمایشی آموزشگاه آیلتس ایران آکسفورد به صورت کاملا رایگان می باشد و با تقریبی بسیار نزدیک به نمره واقعی زبان آموز برگزار می شود.

کلاس های آیلتس به طور مستمر پایش شده و نتیجه آنها با برنامه اعلامی British Council به آموزشگاه هماهنگ می شود تا بهترین روش برای یادگیری آیلتس به زبان آموز ارائه شود.

در دوره های آیلتس ما مهم ترین مسئله حفظ اشتیاق و انگیزه زبان آموزان می باشد. برای این کار ما سعی می کنیم بسته به شرایط زبان آموز و محدودیت های زمانی و موقعیت زبان آموز اساتید را هماهنگ کنیم . برنامه ریزی کلاس ها به گونه ای طراحی می شوند که اگر نیاز به فشرده تر کردن دوره ها باشد اساتید بتوانند آن را پوشش دهند.

ما در محیطی کاملا حرفه ای اما در عین حال صمیمی سعی می کنیم شما را به هدفتان برسانیم. آموزشگاه زبان آیلتس ایران آکسفورد با داشتن پرستیژ جهانی و حفظ استاندارد های آموزش زبان انگلیسی در تمام طول مسیر با شما خواهد بود.