اپلیکیشن آمادگی آیلتس اندروید ۲۰۲۲

بهترین اپلیکیشن آمادگی آیلتس اندروید ۲۰۲۲

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مطلب قصد معرفی یک سری از بهترین اپلیکیشن آمادگی آیلتس اندروید ۲۰۲۲ را دارد. فاکتور های زیادی در بررسی و انتخاب این App ها نقش داشته اند از جمله کارآیی ، رایگان بودن ، معتبر بودن منابع و استقبال کاربران از این اپلیکیشن ها از جمله این فاکتور ها بوده اند. شما همچنین می توانید این اپلیکیشن های آیلتس برای اندروید را از قسمت Google Play موبایل خود دانلود کنید و یا اگر بخواهید می توایند به سایت play.google.com رفته و از انجا به رایگان App ها را دانلود کنید.

برای دیدن آخرین تغییرات آیلتس در سال ۲۰۲۲ مطلب آموزش آیلتس را حتما ببینید.

آموزش آیلتس برای اندروید
آموزش آیلتس برای اندروید

IELTS word Power

یک برنامه بسیار سبک و کاربردی که توسط همان جایی ساخته شده که آیلتس را طراحی می کند یعنی British Council . با بیش از ۱۰۰ سوال از دایره واژگان شما ، می تواند به خوبی شما را به چالش بکشد. این اپلیکیشن می تواند سنجش بسیار خوبی از سطح دایره کلماتی است که به صورت فعال در ذهن شما وجود دارد.

دانلود از play.google.com

IELTS Test Prep

اگر می خواهید از همه چیز آیلتس یعنی گرامر ، واژه ، موضوعات writing  آیلتس و… در یک اپلیکیشن لذت ببرید پس مطمئنا این App بهترین انتخاب است. داشتن تست های کامل رایگان به همراه جواب های بسیار کامل و با توضیحات واضح از خصوصیاتی است که بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است.

دانلود از play.google.com

IELTS Listening

همانطور که از اسمش پیداست تمرکز برنامه بر روی مهارت شنیداری است. سه سطح که در هر سطح ۳۴ درس وجود دارد یک طبقه بندی بسیار عالی برای آموزش گام به گام آیلتس توسط این برنامه می باشد. هم چنین قابلیت دانلود این برنامه به شما امکان می دهد که حتی در موقعیت های آفلاین هم بتوانید از ان استفاده کنید.

دانلود از play.google.com

۵۰۰۰ IELTS word For Academic

اما اگر قصد شرکت در آیلتس آکادمیک را دارید حتما می دانید که این بخش نیاز به واژگان خاص دارد. این اپلیکیشن آموزش آیلتس برای اندورید دقیقا بر روی این لغات تمرکز کرده است. داشتن آزمون های شبیه سازی شده آیلتس هم بسیار برای شما مفید است.

دانلود از paly.google.com

IELTS Writing

نکات قسمت نوشتاری آیلتس ، توضیح در مورد تفاوت های آکادمیک و جنرال و هم چنین داشتن Model Writing های زیاد از مزیت های این app است.

دانلود از paly.google.com

IELTS Prep App

این اپلیکیشن هم با داشتن ویدیو های بسیار خوب توانسته بسیار در بین داوطلبین آیلتس جای خود را باز کند.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.britishcouncil.ieltsprep