آیلتس Life Skills A2

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اولین مرکز تخصصی برگزاری دوره های آموزش تضمینی آیلتس لایف اسکیلز در ایران می باشد. در مطالب گذشته بیان شد که آزمون آیلتس Life Skills A1 , B1 در سال گذشته معرفی شدند و  متقاضیان کسب ویزای کشور انگلیس نیاز به این مدرک دارند. اما از ۱۸ ژانویه سال ۲۰۱۶ بر اساس اعلام دولت انگلیس آزمون جدیدی نیز معرفی شد که به آزمون آیلتس Life Skills A2 معروف شد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اطلاعات این آزمون را برای کسانی که به آن نیاز دارند می آورد.

آیلتس Life Skills A2
آیلتس Life Skills A2

آزمون آیلتس Life Skills A2 برای چه کسانی است؟

افرادی که در کشور انگلیس اقامت دارند و به دنبال تمدید ویزای خود  می باشند باید در این آزمون شرکت کنند. بعد از حدود ۲٫۵ سال زندگی در کشور انگلیس ، افراد متقاضی برای اقامت طولانی تر باید در آزمون آیلتس Life skills A2 شرکت کنند تا بتوانند مدت اقامت خود را تا ۵ سال افزایش دهند.

هدف از این کار همانطور که توسط دولت بریتانیا اعلام شده است ترغیب افراد برای یادگیری زبان انگلیسی و شرکت هر چه بیشتر افراد در فعالیت های اجتماعی می باشد.

چه مواردی در آزمون آیلتس Life Skills A2 مورد سنجش قرار می گیرند؟

همانند آزمون های دیگر لایف اسکیلز تنها مهارت های Listening , Speaking مورد امتحان قرار می گیرند. مدت آزمون A2 حدود ۲۰ دقیقه می باشد و معمولا آزمون شامل مکالمات عمومی زبان می باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های آیلتس لایف اسکیلز خود را به صورت تضمینی برگزار می کنند. در این دوره ها آزمون ها شبیه سازی می شوند و همانند آزمون اصلی از دو زبان آموز خواسته می شود که مکالمه ای پیرامون موضوعات مطرح شده در تست بیان شوند.

برای شرکت در دوره های آیلتس Life Skills A2 و یا آزمون های آزمایشی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.