آیلتس Life Skills B1

آیلتس Life Skills B1
این نوع جدید آیلتس برای افرادی طراحی شده است که صرفا برای کشور انگلیس نیاز به مهاجرت دارند. اگر خانواده شما در انگلیس باشند و یا برای تمدید Citizenship خود در انگلیس بخواهید اقدام کنید مطمئنا UKVI از شما این آیلتس را می خواهد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز آموزش آیلتس life Skills B1 در ایران می باشد ، قصد دارد زوایای این سطح از آزمون را برایتان نمایان تر کند.

برای دانلود PDF نمونه آزمون IELTS Life Skills B1 کلیک کنید
آیلتس Life Skills B1 حدود ۲۲ دقیقه می باشد و فقط بر روی مهارن های Listening , Speaking توجه دارد. موضوعاتی که خیلی در آزمون مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از :
تجربیات شخصی زبان آموز
خانواده و دوستان
خرید
کار و حرفه
سلامتی
سرگرمی و اوقات فراغت
تحصیلات و آموزش ها
حمل و نقل عمومی یا شخصی
مسکن
آب و هوا

آیلتس Life Skills B1
آیلتس Life Skills B1

مهم ترین نکته ای که در این امتحان باید بدانید این است که باید شفاف صحبت کنید ، حاشیه نروید و جواب درست و کامل به سوالی که از شما پرسیده می شود بدهید. اگر کسی که مقابلتان است از شما بهتر بد نباید استرس بگیرید و باید به جوابی که خود می دهید تمرکز کنید.
نکاتی که در آیلتس Life Skills B1 ممکن است از شما خواسته شود عبارتند از:
مقایسه کردن
نشان دادن تناقض ، دلیل و یا قصد انجام کاری
اولویت بندی
برنامه ریزی
قانع کردن
پرسیدن در مورد اتفاقات گذشته یا آینده
توضیح در مورد امکان وقوع مسئله ای در آینده
قبلا توضیح داده بودیم که این امتحان فقط قبولی و یا ردی دارد و نمره بندی دیگری به شما رائه نمی دهد پس کمی استرس را بالا می برد. اما خوشبختانه سطح آزمون چندان دشوار نیست و اگر خود را خوب آماده کنید با خاطره ای خوب مرکز آزمون آیلتس Life Skills B1 را ترک خواهید کرد.