نمونه سوالات آزمون آیلتس لایف اسکیلز ۲۰۲۲

دانلود نمونه سوالات آیلتس لایف اسکیلز ۲۰۲۲ IELTS Life Skills

آزمون آیلتس Life Skills برای مهاجرت به انگلیس یک مدرک اساسی اصلی به حساب می آید. برای آمادگی در لایف اسکیلز حتما باید به نمونه سوالات آزمون آیلتس لایف اسکیلز دسترسی داشته باشید تا بتوانید در این ازمون موفق شوید. نمونه سوالات اخیر به شما کمک می کند تا به صورت دقیق با چیزی که در امتحان قرار است برای شما اتفاق بیافتد آشنا شوید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها برگزار کننده دوره های آموزش تضمینی Life Skills در ایران برای شما آخرین نمونه سوال لایف اسکیلز را برای دانلود قرار می دهد تا بتوانید خود را به بهترین شکل در شرایط آزمون قرار دهید.

نمونه سوالات آیلتس لایف اسکیلز
نمونه سوالات آزمون آیلتس لایف اسکیلز

آزمون آیلتس لایف اسکیلز چند سطح دارد و من در کدام شرکت کنم؟

قبل از اینکه نمونه سوالات لایف اسکیلز را دانلود کنید باید بدانید ک این آزمون در سه سطح برگزار می شود:

لایف اسکیلز سطح A1

لایف اسکیلز سطح A2

لایف اسکیلز سطح B1

هر کدام از این سطوح برای شرایط خاص طراحی شده اند. برای اینکه بدانید کدام یک از این سه سطح را باید انتخاب کنید حتما مطلب آزمون آیلتس لایف اسکیلز را بخوانید.


دانلود نمونه سوالات آزمون آیلتس لایف اسکیلز ۲۰۲۲ سطح A1

یکی از پرکاربرد ترین امتحان های آیلتس Life Skills سطح A1 می باشد.این سطح ابتدایی ترین سطح امتحان است و تقریبا می توان گفت از راحت ترین سطح ممکن می باشد. معمولا کسانی که برای ویزاهای مهاجرتی ازدواج و یا دیدار با خانواده در انگلیس اقدام می کنند به این مدرک A1 Life Skills نیاز دارند. سطح A1 معمولا پرکاربردترین سطح برای داوطلبین ایرانی است. ان سطح معمولا برای انواع ویزاهای مرتبط با ایرانیان کاربرد دارد. شما می توانید با استفاده از لینک های زیر نمونه سوالات life skills A1 را دانلود کنید.


دانلود نمونه سوال آیلتس لایف اسکیلز ۲۰۲۲ سطح A2

سطح دوم آزمون Life Skills سطح A2 می باشد. این سطح فقط در انگلیس برگزار می شود و سنتر یا مرکزی در کشور های دیگر ندارد. اگر شما هم به مدرک سطح A2 Life Skills نیاز دارید می توانید نمونه سوال های آن را از طریق لینک های زیر دانلود کنید.


دانلود نمونه سوال IETLS Life Skills 2022 سطح B1

سطح B1 بالاترین سطح در امتحان Life Skills است. این سطح در تمامی سنتر های British Council در دنیا برگزار می شوند و زیر مجموعه آزمون های آیلتس UKVI می باشد. برای این سطح شما نیاز به آمادگی بیشتر نسبت به دو سطح قبل دارید و باید آموزش خود را با اساتید حرفه ای و با تجربه انجام دهید. شما می توانید نمونه آزمون های این سطح را از لینک های زیر دانلود کنید.


منابع آموزش آیلتس لایف اسکیلز

اگر قصد دارید آموزش آیلتس لایف اسکیلز را هم شروع کنید، نیاز به منابع و کتاب های امتحان آیلتس لایف اسکیلز دارید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها برگزار کننده دوره های آموزش تضمینی IELTS Life Skills در ایران این منابع را نیز برای دانلود در اختیار شما قرار داده است. برای دیگر منابع می توانید از پکیج رایگان ما برای این آزمون نیز استفاده کنید. جهت این کار کافیست با مشاورین موسسه ما تماس بگیرید.

برای دانلود آخرین منابع آزمون آیلتس لایف اسکیلز کلیک کنید.