تصورهای غلط متداول درباره ی آیلتس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به تصورهای غلط متداول درباره ی آیلتس و نکاتی که بسیاری به اشتباه از آیلتس برداشت میکنند اشاره می کند. این مطلب را حتما دنبال کنید:

تصورهای غلط متداول درباره ی آیلتس را با هم می بینیم:

تصورهای غلط متداول درباره ی آیلتس
تصورهای غلط متداول درباره ی آیلتس

کامل کردن آزمونهای آزمایشی ضامن کسب نمره ای بالا است
تمرین پیش از آزمون آیلتس کلید موفقیت است؛ با اینحال راه های تئوری و عملی متنوعی برای تمرین وجود دارد و ترکیب هردوی آن ها ضامن بالاترین میزان موفقیت است.
از نظر تئوری کامل کردن لیسنینگ و ریدینگ آیلتس به صورت آنلاین و از درون کتابها ایده ای عالی است. کامل کردن آزمونهای آزمایشی اسپیکینگ و رایتینگ با یک معلم خصوصی به این بخشها کمک می کند. برای همه ی بخشهای آزمون و به هنگام تمرین باید خودتان را تحت شرایط آزمون قرار دهید، برای خود محدوده ی زمانی گذاشته و تلفن همراه را کنار بگذارید.
تماشای تلویزیون، فیلم، ویدئوها برای تمرین به بهبود لیسنینگ و اسپیکینگ کمک می کند. خواندن کتاب، وبلاگها، روزنامه و مجلات به بهتر کردن مهارتهای رایتینگ شما کمک می کند. صحبت کردن با دوستان یا حتی وقت گذراندن در کافه یا کتابخانه به ایجاد اعتماد به نفس شما نسبت به تواناییهای اسپیکینگ تان کمک می کند. به علاوه همه ی این تمرینها دائماً واژگان و گرامر شما را بهتر خواهد کرد.
شرایط آزمون به شما کمک خواهد کرد با انتظارات آزمون راحت باشید و به شما کمک می کند استراتژی بسازید. تمرینهای واقعی به شما کمک خواهند کرد انگلیسی طبیعی خود را گسترش بدهید و همچنین شاید سریع تر یاد بگیرید چون از خودتان بیشتر لذت خواهید برد.
تقلب کردن در آزمون آیلتس ساده است
آزمون آیلتس امنیت بالایی دارد. فرآیندهای زیادی در محیط وجود دارند که بی عیبی آزمون را تضمین می کنند. داوطلبین وقتی برای آزمون ثبتنام می کنند باید پاسپورتهایشان را همراه داشته باشند تا هویتشان را تأیید کنند. داوطلبین وقتی روز آزمون را ثبت می کنند هم باید پاسپورت را بهمراه داشته باشند، عکس شان را گرفته باشند و اسکن اثر انگشت اشاره ی دست راست را ارائه کنند. هویت داوطلب در طول امتحان اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ بررسی خواهد شد.