آزمون آزمایشی آیلتس

آزمون آیلتس
آزمون آیلتسآ

آزمون آزمایشی آیلتس

برگزاری آزمون آیلتس آزمایشی رایگان

زبان آموزان بسیاری به دنبال برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس هستند. آموزشگاه زبان ایران اکسفورد این فرصت را به زبان آموزان می دهد که در آزمون آیلتس رایگان اموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت نمایند. زبان آموزان می توانند به صورت کاملا رایگان آزمون آیلتس بخش Reading و Writing  را به صورت کاملا رایگان انجام دهند و در صورت نیاز یک آزمون واقعی کامل را با شرایط کامل آزمون آیلتس برگزار نمایند.

در این آزمون ها شما می توانید:

با ساختار و فرمت تست آیلتس آشنا شوید.

انواع سوالات و کار هایی که باید در آزمون آیلتس انجام شود را تجربه می کنید.

خودتان را در زمان آزمون آیلتس آزمایش کنید.

جواب های خودتان را با پاسخ های اصلی مقایسه کنید و از اشتباهات خود آگاه شوید.

به یاد داشته باشید که شما در آزمون آیلتس باید Listening , Reading , Writing را در یک روز و پشت سر هم انجام دهید پس بهتر است خود ار برای شرایطی مشابه آماده کنید.

هر کدام از آزمون های آزمایشی آییلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورت کاملا انحصاری برگزار می شود.

زبان آموز پس از آزمون می تواند نمره واقعی و با در صد دقیق را متوجه شود. حتی اگر زبان آموز خود بخواهد به صورت آفلاین در آزمون ها شرکت کند و نتایج را ایمیل نمایند.

زبان اموزان برای شرکت در این ازمون های آزمایشی آیلتس می تواند فرم مشاوره را پر نمایید و یا با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید. این آزمون ها تا حد زیادی به آزمون های واقعی آیلتس شباهت ارند و تا حد زیادی می تواند زبان آموزان را برای شرکت در آزمون آیلتس آماده کند. این آزمون ها به صورت کاملا رایگان هستند و برای زبان آموزان ایرانی بهترین شرایط را فراهم می کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد منتظر دریافت تظرات شما عزیزان می باشد.