آموزش آنلاین آیلتس

آموزش آنلاین آیلتس IELTS ONLINE TRAINING

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده انواع دوره های آنلاین به صورت تخصصی می باشد. کلاس های آنلاین IELTS یکی از بهترین گزینه ها برای کسب نمره مورد نظر خود در آیلتس می باشد. یکی از راه های بسیار اثر گذار و مفید برای آموزش آیلتس آموزش آنلاین آیلتس است. دوره Online برای افرادی که امکان شرکت در کلاس حضوری را ندارند و یا مشکلات زمانی اجازه حضور در کلاس آیلتس را به آنها نمی دهد و یا از کلاس های آنلاین IELTS لذت می برند گزینه ای بسیار مناسب و قابل دسترس باشد.

آموزش آنلاین آیلتس
آموزش آنلاین آیلتس

چرا در آموزش غیر حضوری آیلتس شرکت کنیم؟

یکی از سوالاتی که بسیار از ما پرسیده می شود این است که آیا کلاس های آنلاین کیفیت کلاس های حضوری را دارند؟ و چرا باید در آموزش مجازی ایران آکسفورد شرکت کنیم. شما در کلاس آنلاین همه امتیازاتی را که در یک کلاس حضوری دارید در اختیار خواهید داشت. در زیر امتیازات ویژه ای که در این کلاس ها به شما داده می شود را می بینید.

روش برگزاری کلاس آنلاین آیلتس و مزایای آن برای زبان اموزان ایران آکسفورد

 • برقراری ارتباط تصویری و زنده همانند یک کلاس حضوری
 • آموزش تضمینی به همراه ضمانت نامه برای نمره مورد نظر داوطلب
 • امکان دانلود کامل ترین پکیج آموزشی آیلتس رایگان
 • وجود همه امکانات کلاس همانند تخته وایت برد، پخش فایل های صوتی، ویدیو و…
 • امکان ضبط کلاس و استفاده چند باره از یک جلسه
 • برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس آنلاین به صورت کاملا استاندارد و رایگان برای داوطلب

دانلود رایگان منابع آیلتس ۲۰۲۰

یکی دیگر از امتیازاتی که موسسه ایران اکسفورد در اختیار شما قرار می دهد امکان دانلود رایگان کتاب های امتحان IELTS برای شما می باشد. شما می توانید به لیستی از بهترین کتاب های ایلتس سال ۲۰۲۰ دسترسی داشته باشید و آنها را به رایگان دانلود نمایید.

برای دانلود رایگان منابع آیلتس ۲۰۲۰ کلیک کنید.

آزمون آنلاین آیلتس رایگان

ما آزمون های آزمایشی را دقیقا به صورت استاندارد آیلتس و با آخرین تغییرات سال ۲۰۲۰ برای شما برگزار می کنیم. این آزمون های آزمایشی کاملا رایگان می باشد و شما بلافاصله بعد از امتحان Reading و Listening نمره خود را دریافت می کنید و نمره مهارت های Speaking و Writing را نیز در ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد در یافت می کنید.

برای شروع اولین آزمون آیلتس آنلاین رایگان خود کلیک کنید.

تعیین سطح آنلاین آیلتس

یکی دیگر از امتیازات ویژه ما برای شما تعیین سطح کاملا رایگان است و آنلاین است. در این تعیین سطح شما می توانید به راحتی و با پاسخ دادن به چند سوال و در کمتر از ۱۰ دقیقه سطح خود را بدانید و بهترین کلاس مناسب سطح خود را انتخاب کنید.

برای شروع تعیین سطح کلیک کنید

چه آموزش هایی باید در یک دوره آنلاین آیلتس انجام بگیرد؟

اما بیایید ببینیم در یک کلاس غیر حضوری آیلتس ایران آکسفورد چه سرفصل هایی کار می شود. در یک کلاس مجازی IELTS این موارد کار می شود:

 • آشنایی زبان آموز با فرمت و ساختار آزمون آیلتس ۲۰۲۰
 • تعیین سطح رایگان در ابتدای دوره
 • مشاوره کاملا رایگان برای انتخاب درست آزمون
 • چندین تست آزمایشی از زبان آموز گرفته شود
 • هر جلسه مهارت گفتاری یا Speaking با زبان آموز کار می شود
 • هر جلسه بازخورد writing را به زبان آموز ارائه می شود
 • واژگان مورد نیاز  آیلتس حتما آموزش داده می شوند
 • مهارت شنیداری یا لیسنینگ هر جلسه آموزش داده می شود
 • گرامر زبان آموز به صورت کامل آموزش داده می شود
 • مهارت ریدینگ متناسب با آکادمیک و جنرال آموزش داده می شود

انواع کلاس های آنلاین آیلتس ایران آکسفورد

آموزش آیلتس آکادمیک آنلاین

آیلتس آکادمیک یکی از پرکاربردترین ماژول های آزمون آیلتس است. ما IELTS Academic را به صورت کاملا تضمینی و به همراه آزمون های آزمایشی رایگان در اختیار داوطلبین قرار می دهیم. تمام آموزش های ارائه شده بر اساس سرفصل های سال ۲۰۲۰ می باشد و برای کسای ک قصد شرکت در امتحان کامپیوتری آیلتس را دارند نیز تمام نکات رعایت خواهد شد.

دوره آیلتس جنرال آنلاین

یکی دیگر از دوره های آیلتس ما دوره های جنرال آیلتس می باشد. کلاس های General آیلتس برای کسانی که قصد مهاجرت کاری یا زندگی در کشورهای دیگر را دارند مناسب می باشد. دوره های آنلاین آیلتس جنرال هم دقیقا بر اساس تغییرات ۲۰۲۰ انجام می شوند.

دوره های آیلتس لایف اسکیلز آنلاین

یکی دیگر از انواع امتحان IELTS ، آیلتس لایف اسکیلز می باشد. ما در دوره های لایف اسکیلز برای هر سه سطح A1, A2, B1 کلاس ها را برگزار می کنیم. برای شناخت بیشتر IELTS Life Skills می توانید مطلب آیلتس لایف اسکیلز را دنبال کنید.

به دلیل هزینه های بالای امتحان آیلتس به شما پیشنهاد می دهیم، اگر نمی دانید کدام امتحان آیلتس را انتخاب کنید، حتما لینک آزمون آیلتس چیست؟ و انواع آیلتس را ببنید.

دوره آنلاین به صورت خلاصه

ثبت نام در دوره های آموزش آنلاین آیلتس می تواند برنامه بسیار موثری در روند آموزش آیلتس شما باشد اگرچه همانند تمام فعالیت های آنلاین  باید سعی کنید به تمام موارد توجه داشته باشید تا از پول پرداختی خود نهایت بهره راببرید. در این دوره ها باید توجه داشت که منابع مورد نیاز شما به صورت آنلاین در اختیار شما قرار بگیرد و شما بتوانید در تعامل با مدرس آیلتس خود از نقاط ضعف و قدرت خود با خبر شوید تا از تمام پتانسیل های موجود بهره ببرید و بهترین نتیجه را در آزمون آیلتس کسب کنید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مفتخر است پایه گذار اولین دوره های آموزش آنلاین آیلتس در ایران می باشد که در آن زبان آموز تمامی شرایط کلاس زبان را دارد و در عین حال از مزیت های آموزش آنلاین هم بهره می برد. در این روش آموزش آیلتس به صورت مجازی برگزار می شود و تمام مزیت های کلاس حضوری و هم چنین آموزش آنلاین برای زبان آموز فراهم می شود.

سوالات متداول

سرعت مناسب اینترنت برای کلاس آنلاین آیلتس چقدر است؟

برای برگزاری یک کلاس آنلاین باید اینترنت با سرعت مناسب داشت. اما سوال اینجاست که حداقل سرعت مناسب چقدر است؟ حداقل سرعت مناسب برای دوره آنلاین ۳g, 4g و LTE روی موبایل می باشد. همچنین اینترنت های ADSL نیز حداقل باید دارای سرعت ۵۱۲ باشند.

چطور در تعیین سطح آیلتس آنلاین شرکت کنم؟

شما برای شروع کلاس های آیلتس باید در تعیین سطح شرکت کنید. برای این کار می توانید بر روی تعیین سطح آیلتس کلیک کنید.

آیا دوره های آنلاین به صورت تضمینی می باشند؟

بله دوره های برگزار شده توسط موسسه ما کاملا به صورت تضمینی می باشد و برای داوطلبین ضمانت نامه کتبی داده می شود که در صورت عدم کسب نمره مورد نظر هزینه به انها عودت می شود