آموزش آیلتس در آموزشگاه در مقابل آموزش آنلاین آیلتس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می خواهد یک Fight حسابی بین دو روش برای آموزش آیلتس انجام دهد. آموزش آیلتس در آموزشگاه در مقابل آموزش آنلاین آیلتس شاید دغدغه بسیاری باشد. با هم جوانب مختلف IELTS Class vs. IELTS online را مورد بررسی قرار می دهیم.

اما آموزش آیلتس در آموزشگاه در مقابل آموزش آنلاین آیلتس دارای چه تفاوت هایی است:

آموزش آیلتس در آموزشگاه در مقابل آموزش آنلاین آیلتس
آموزش آیلتس در آموزشگاه در مقابل آموزش آنلاین آیلتس

قبل از ثبت نام برای یادگیری آیلتس همیشه در فکر هر شاگردی این شک وجود دارد که آیا باید این دوره را در آموزشگاه زبانی نزدیک ثبت نام کند یا باید برای دوره های آموزش آنلاین ثبت نام کند. اگر شما هم در وضعیت دشوار مشابهی گیر کرده اید، به ما اجازه دهید تا هر دو نوع آموزش را به طور عمیق و بر مبنای دنبال کردن یک سری عوامل تحلیل کنیم تا شما به نتیجه برسید.

اندازه ی کلاس
همان طور که می دانید، محیط یک کلاس جایی است که شما در کنار گروهی از شاگردان چیزی را می آموزید. اندازه ی کلاس احتمالاً از ۱۰ تا ۱۵ شاگرد متغیر است و این اندازه حتی در کلاس های بزرگ بیش تر هم می شود. در این سناریو برای یک معلم امکان پذیر نیست تا تمام توجه خود را معطوف یک شاگرد مخصوص کند.
از طرفی دیگر، یک کلاس آموزش آنلاین شما را قادر می سازد تا به طور مستقیم از معلمی آموزش بگیرید که با هیچ شاگرد دیگری کار نمی کند.

سیستم بازخورد
همان طور که این مساله قبل تر مورد بحث قرار گرفت، معلم در یک مرکز آموزش آیلتس وقت کافی ندارد تا بازخوردی شخصی به شما دهد چون شاگردان زیاد دیگری دارد که باید حواسش به آن ها باشد و بازخوردهایشان را ارائه کند. در این حالت، بازخورد شما یک جورهایی با حداقل زمان قابل دسترسِ معلمِ کلاس مصالحه می شود.
برخلاف این، آموزش آنلاین آیلتس از طریق ارائه ی توجه فردی به نفع شما است و به شما کمک می کند تا نمره ی خود را افزایش دهید. شما در هر جلسه بازخورد خود را دریافت می کنید که این حتی شامل جزئیات محتمل چند دقیقه ای می شود که واقعاً به شما کمک می کند تا ضعف های خود را بدانید و روی آن ها کار کنید.

تکنیک های آموزشی
معلم در یک محیط گروهی قادر است تا مقداری زمان را به ارائه ی نکات عمومی به همه اختصاص دهد. اما مشکل این رویکرد این است که احتمال دارد بعضی از نکات برای همه کارساز نباشد. از آن جا که هر شخص متفاوت است، احتمالاً تنها موقعی نقش خود را به خوبی ایفا می کند که به او هم متناسب با روش یادگیری یا فهمش تعدادی نکات مخصوص یا شفافیت بیش تر داده شود.