آموزش آنلاین آیلتس

آزمون آیلتس
آزمون آیلتس

آموزش آنلاین آیلتس

آموزش آنلاین آیلتس

اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید در آزمون آیلتس شرکت کنید اما نمی دانید از کجا و چطور شروع کنید و یا اگر فرصت شرکت در کلاس های آموزش زبان را به صورت حضوری ندارید:

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین گزینه را در اختیاز شما می گذارد: آموزش آنلاین آیلتس

  • در دوره های آموزش آنلاین آیلتس موسسه زبان ایران آکسفورد شما می توانید از روند پیشرفت خود به صورت یکک نمودار کامل اگاه شوید و بتوانید خلاصه مشکلات و یا نقاط قوت خود را با ایمیل دریافت نمایید.
  • در دوره های آموزش آنلاین آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آزمون های آزمایشی به صورت رایگان از زبان آموز گرفته می شود که کاملا با استاندارد های آزمون آصلی آیلتس مطابقت دارد و کمک می کند تا زبان آموزان با محیط و شرایط کامل آزمون آیلتس آشنا شده و بتوانند بهترین استفاده را از شرایط کلاس ها ببرند.
  • برای موفقیت در آزمون آیلتس شما باید علاوه بر مهارت های زبان انگلیسی خود بتوانید فرمت و ساختار ازمون آیلتس را نیز به خوبی بشناسید. ما در دوره های آموزش آنلاین آیلتس ساختار و فرمت آیلتس را نیز به زبان آموزان معرفی می کنیم تا علاوه بر شناخت انواع مختلف سوالات و روش های پاسخ گویی به سوالات  بتوانند اعتماد به نفس خود را در جلسه آزمون آیلتس حفظ کنند.
  • دوره های آموزش مجازی آیلتس ایران آکسفورد علاوه بر ارائه مطالب به صورت آنلاین ، فیلم های آموزش آیلتس و ایبوک های آموزش آیلتس را به زبان آموزان به صورت رایگان ارائه می دهد تا بتوانند خود را با منابع مختلف آیلتس آشنا سازند. این منابع به شما کمک می کند تا با لهجه های مختلف زبان انگلیسی آشنا سازید.

برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش آیلتس آنلاین ایران آکسفورد با شماره موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و یا فرم مشاوره فوری را پر نمایید.