آیلتس پلاس IELTS Practice test Plus

آیلتس پلاس IELTS Practice test Plus
یکی از بهترین منابع موجود برای استفاده در آیلتس کتاب آیلتس پلاس می باشد. انتشارات Pearson ناشر کتاب آیلتس پلاس IELTS Practice test Plus می باشد. نویسندگان این کتاب Vanessa Jakeman و Clare McDowall و Morgan Terry و Judith Wilson می باشند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آیلتس به صورت تضمینی می باشد که منابع مختلف را به کار می برد. در این قسمت ویژگی های این کتاب را برایتان ذکر می کنیم.

آیلتس پلاس IELTS Practice test Plus
آیلتس پلاس IELTS Practice test Plus

کتاب آیلتس پلاس IELTS Practice test Plus یک منبع بسیار دقیق از تکنیک ها و امتحان های نمونه آیلتس می باشد. اما باید برای هر کتاب نکته خاص و قابل تمایزی وجود داشته باشد که بتوان آن را استفاده کرد دو نکته IELTS Practice test Plus را متمایز کرده است.
اطمینان از اینکه نکات و استراتژی های آزمون آیلتس کاملا برای زبان آموز جا افتاده است و انها می توانند جواب درست را پیدا کنند.
کلمه PLUS + از آنجا برای این کتاب در نظر گرفته شده است که بخش هایی وجود دارد که به صورت اضافه در کتاب هستند همانند بخش های گرامری و واژگان آیلتس ، تمرینات متنوع و همچنین سوالات پرکاربرد آیلتس FAQ که عملکرد های متفاوت را برای زبان آموزان به ارمغان می اورد.
هم چنین در بخش Exam Overview این کتاب سعی کرده هم مدرسین و هم زبان آموزان را با شناخت آزمون آیلتس همراه کند.
شبیه سازی شرایط آزمون در کلاس با داشتن حتی Answer Sheet های آزمون آیلتس
کمک در نمره دهی دقیق به آزمون با آوردن نمونه جواب های Writing و Speaking و هم چنین متن فایل های صوتی
برای دانلود کتاب آیلتس پلاس IELTS Practice Test Plus می توانید با ارسال ایمیل خود در قسمت رزرو کلاس سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد فایل کتاب را در ایمیل خود دریافت نمایید.
برای شرکت در دوره هی کلاس تضمینی آیلتس با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.