پادکست آیلتس

پادکست آیلتس

هر فایل صوتی که از طریق اینترنت قابل دانلود باشد و قابل پخش در player های مختلف باشند را اصطلاحا پادکست می گویند. پادکست آیلتس نیز که معمولا فایل های mp3 می باشد با موضوعات کاملا متنوع وجود دارند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سایت هایی را معرفی می کند تا بتوانید هر روزه پادکست آیلتس را با موضوعات جدید از writing آیلتس تا راهنمایی های روز امتحان آیلتس را از دهان کارشناسان و اساتید خبره در آیلتس بشنوید. خوبی پادکست آیلتس در این است که شما هر روز می توانید هزاران فایل را به راحتی دانلود کنید و از آن در هر موقع که دوست دارید استفاده کنید. البته این کار باعث بهبود listening شما هم می شود و شما با یک تیر دو نشان زده اید و علاوه بر اینکه فعالیت های روزمره خود را انجام داده اید یادگیری را نیز جزوی از برنامه خود کرده اید.

سایت ieltspodcast

در این سایت ما می توانید صحبت کسانی را بشنوید که نمره های بالای ۷_۸ یا ۹ گرفته اند. اگر در سایت عضو شوید می توانید هر روز از خبرنامه و آخرین اخبار آیلتس در ایمیل خود خبردار شوید.

سایت ieltstestprecast

این سایت یک امتیاز ویژه دارد اینکه شما هم می توانید نظر خود را به صورت یک فایل صوتی قرار دهید و با دیگران بحث کنید و حتی از ممتحنین آیلتس بخواهید که به speaking شما نمره دهند. به اشتراک گذاری حس خود در آزمون آیلتس و هم چنین استفاده از تجربه دیگران باعث شده این سایت پادکست آیلتس در نوع خود بی نظیر باشد.

اگر شما هم باید مدرک آیلتس داشته باشید باید بدانید که آمادگی حرف اول را می زند. برای شرکت در بهترین کلاس های آمادگی آیلتس در تنها آموزشگاه ثبت شده در British council باشماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تمای بگیرید و در دوره های آموزش تضمینی آیلتس شرکت کنید.