نکاتی که شاید مدرسین آیلتس فراموش کنند به شما بگویند

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به نکاتی که شاید مدرسین آیلتس فراموش کنند به شما بگویند را مورد اشاره قرار می دهد. پس این نکات بسیار مهم اما دم دستی را ببینید و آنها را به بهترین شکل ممکن در آزمون به کار ببرید. پس با ما همراه باشید.

نکاتی که شاید مدرسین آیلتس فراموش کنند به شما بگویند:


موسسات مختلفی وجود دارند که آیلتس را آموزش می دهند و هزاران استاد در دسترس هستند تا آمادگی برای امتحان آیلتس را آموزش دهند. شما باید ثبت نام کنید و تحت راهنمایی یک استاد آیلتس باشید. اما تعدادی از مهمترین نکات وجود دارد که حتی احتمال دارد استاد آیلتس آنها را با شما در میان نگذارد. اجازه دهید تا این نکات رازآلود را آشکار کرده و به طور جزئی درباره شان بحث کنیم.
شما در ریدینگ آیلتس جواب ها را به ترتیب مشابه پیدا می کنید
بعضی از زبان آموزان درباره ی اطلاعات موجود در صدای ضبط شده در لیسنینگ آگاه نمی شوند، و بعضی از زبان آموزان هم مطمئن نیستند که آیا پاسخ ها را از متن به همان ترتیبی که سوالات در امتحان ریدینگ آیلتس می آیند پیدا می کنند یا نه. زبان آموزان با آگاه نبودن از مهمترین مساله کل متن را می خوانند و زمان خود را هدر می دهند. به جای این، اگر تلاش کنند تا جواب ها را یکی پس از دیگری در متن پیدا کنند نه تنها زمان می خرند بلکه پاسخ ها را هم به درستی پیدا می کنند.
نوشتن بدون خطاهای گرامری باعث بالا بردن نمره در رایتینگ آیلتس می شود
مهمترین مورد ضروری که باعث می شود تا نمره ی زبان آموز در رایتینگ آیلتس کمتر از ۶ شود گرامر است. اگرچه آنها سوال را متوجه می شوند و جواب مرتبطی ارائه می کنند اشتباهات گرامری زیادی می کنند که اگر این مساله نادیده گرفته شود می تواند باعث کم شدن نمره شود. اگر شما درگیر بوده اید تا حداقل نمره ی ۶ را بگیرید، مطمئن شوید که از لحاظ گرامری به درستی می نویسید. برای بالا بردن نمره ی خود از ۵ به ۶ شما باید گرامر، زمان ها و ساختار درستِ جمله را یاد بگیرید.
تمرین کردن از طریق ضبط صدای خود واقعاً به بالا بردن نمره ی اسپیکینگ آیلتس کمک می کند
زبان آموزان بر این باورند که تمرین امتحان اسپیکینگ آیلتس با مکالمه ی رو در رو تنها روش آماده شدن برای امتحان اسپیکینگ آیلتس است. اما این درست نیست. ضبط صدای خود در موبایل یا کامپیوتر هم روشی عالی برای کسب نتایج عالی در اسپیکینگ آیلتس است.