تمرین های آیلتس

تمرین های آیلتس

جاده ای که به مدرک آیلتس می رسد نا هموار است اما به تمرین های آیلتس که در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما داده می شود مطمئنا می توانید به سلامت ازآن بگذرید. شما با دسترسی به بیش از ۱۵ آزمون آزمایشی آیلتس رایگان و Iran Oxford free IELTS Practice Test که به صورت پکیجی کامل به شما ارائه می شود حتی از نمره دقیق خود در آیلتس نیز اطلاع پیدا کنید. در این نوشته به تمرین های آیلتس و آنچه باید از آنها بدست آورید توضیح میدهیم.

تمرین های آیلتس Reading

موفقیت در آیلتس به تنهایی حاصل نمی شود. یک کار گروهی با پشتیبانی مستمر می تواند شما را به هدفتان برساند. ما تمرین های آیلتس reading را به صورت حضوری یا دانلود در اختیارتان قرار می دهیم. اگر نتوانید در کلاس ها باشید حتی می توانید ازطریق Skype با مدرس خود در ارتباط باشید . ما بیش از ۱۰۰ تمرین جدا به زبان آموزان ارائه می دهیم.

تمرین های آیلتس listening

در بخش شنیداری و در کل مهارت های receptive همانند مهارت listening بیشتر از مهارت های دیگر نیاز به تمرین دارد. هر چه بیشتر گوش کنید مفز شما بهتر با زبان انگلیسی ارتباط برقرار می کند. ما در این بخش تمرین های آیلتس را به صورت مالتی مدیا در اختیار قرار می دهیم.

تمرین های آیلتس Writing , Speakig

در این دو بخش نقش استاد بسیار پر رنگ می شود. شما هر جلسه تقریبا بخشی شامل ۳۰ دقیقه الی یک ساعت با استادتان تمرین خواهید کرد و هم چنین هر جلسه writing شما با ارائه کامنت استادتان به ما تحویل داده می شود و روی مشکلاتتان کار می شود.

اگر دوست دارید نمونه ای از تمرین های آیلتس ایران آکسفورد را داشته باشید به قسمت تماس فوری رفته و فرم مشاوره را پر نمایید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس بگیرید.