آماده‌سازی برای آیلتس: بهترین روش آماده‌ شدن آزمون آیلتس

آموزش آیلتس آزمون آیلتس برای برخی مردم به شدت اهمیت دارد؛ می‌تواند موجب تفاوت ادامه‌ی تحصیل در خارج یا داخل کشور باشد. آماده‌سازی برای آیلتس: بهترین روش آماده‌ شدن آزمون آیلتس آرزوی هر کسی است که قصد شرکت در آیلتس را دارد.

پس وقتی نزدیک آزمون آیلتس‌تان می‌شود باید بی‌وقفه درس بخوانید تا به نتیجه‌ای که می‌خواهید برسید، درست است؟ تجربه نشان می‌دهد که این مسئله در عمل متفاوت است. درست است که نیاز به درس خواندن دارید اما درس خواندتان باید با استراتژی باشد.

آماده‌سازی برای آیلتس: بهترین روش آماده‌ شدن آزمون آیلتس
آماده‌سازی برای آیلتس: بهترین روش آماده‌ شدن آزمون آیلتس

پس ما راز آماده‌سازی برای آیلتس: بهترین روش آماده‌ شدن آزمون آیلتس را برایتان در زیر بیان می کنیم.

چگونه با استراتژی درس بخوانم؟

ابتدا به عادات مطالعاتی خود فکر کنید:

۱- آیا در هنگام درس خواندن به موسیقی گوش می‌دهید؟

۲- آیا همیشه در یک مکان درس می‌خوانید؟

۳- آیا نرمش می‌کنید؟

۴- آیا در حین درس خواندن چیزی می‌خورید؟ اگر این کار را می‌کنید، چه می‌خورید؟

وقتی به این سؤالات پاسخ دادید بر روی پستِ وبلاگی دانشگاه نیویورک University of New York کلیک کنید. اسم این لینک عبارتست از: به‌طور علمی، بهترین راه برای آماده شدن به منظور آزمون پایانی. چند نکته پیش از شروع:

  • پست این وبلاگ درباره‌ی امتحانات نهایی یا آزمون‌های پایان ترم دانشگاهی است اما به شکلی مساوی برای سایر امتحانات مهم مانند آیلتس کاربرد دارد.
  • نویسنده از عبارت با شتاب خواندن، بسیار استفاده می‌کند. این یعنی مطالعه‌ی شدید و دقیقه‌ی نودی.
  • مطالعه‌ی این مقاله همچنین تمرین‌های موجود در زندگی واقعی را برای امتحان ریدینگ آیلتس تأمین می‌کند.

پس از آن‌که خواندن نکات آماده‌سازی برای آیلتس: بهترین روش آماده‌ شدن آزمون آیلتس را تمام کردید …

آیا با آن‌چه که نویسنده می‌گوید موافق هستید؟ آیا خودتان از استراتژی‌ای برخوردار هستید که او ذکر نکرده است؟ نظرات خود را به ما ایمیل کنید تا داوطلبین دیگر هم از آن‌ها بهره ببرند.

شرکت در یک کلاس زبان انگلیسی بهترین روش برای بهبود سطح زبانتان می‌‌باشد. بازخوردی که از معلم‌تان می‌گیرید به شما کمک خواهد کرد تا مهارت‌های مشخصی را که شامل اسپیکینگ، لیسنینگ، ریدینگ و رایتینگ به زبان انگلیسی می‌شود، ارتقا دهید. آماده‌سازی برای آزمون با کلاس زبان انگلیسی فرق دارد، چراکه موجب بهبود وضع زبان انگلیسی شما نمی‌شود. یک دوره‌ی آماده‌سازی برای آیلتس می‌تواند به شما کمک کند تا خودتان را با انواع سؤال‌هایی که در آزمون آیلتس مطرح می‌شود، آشنا سازید. از یک مرکز آزمون آیلتس در نزدیکی خود برای اطلاعات بیشتر در مورد آماده‌سازی سؤال کنید.

برای شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های ما تماس بگیرید.