آماده‌سازی برای موفقیت در آیلتس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به آماده‌سازی برای موفقیت در آیلتس می پردازد و سیستم های متفاوتی را برای این کار به زبان آموزان ارایه می دهد. با ما همراه باشید تا با این روش ها بیشتر اشنا شوید.

به آماده‌سازی برای موفقیت در آیلتس و روش های آن توجه کنید:

آماده‌سازی برای موفقیت در آیلتس
آماده‌سازی برای موفقیت در آیلتس

آیلتس، سیستم آزمون بین‌المللی زبان انگلیسی، یک امتحان شناخته شده در سطح جهانی است که بسیاری از دانش آموزان برای ورود به دوره‌های دانشگاهی در کشورهای انگلیسی‌زبان به آن نیاز دارند؛ از جمله بریتانیا. نمره‌ای حداقلی مورد نیاز است، معمولاً توسط دوره‌ی دانشگاهی تعیین می‌شود تا نشان دهد که دانش‌آموزان مهارت‌های لازم انگلیسی را برای دسترسی به دوره‌ها در اختیار دارند.
در ایران آکسفورد گستره‌ای از دوره‌های مختلف آیلتس را ارائه می‌کنند تا به شما کمک کنند نمره‌ای را که نیاز دارید بگیرید، چراکه این گواهینامه‌ی مشخصاً سختی است. دوره‌های آیلتس ما شامل دوره‌ی فشرده (آماده‌سازی برای آیلتس به علاوه‌ی انگلیسی عمومی) و دوره‌ی ترکیبی است که هم کلاس‌های خصوصی و کلاس‌های گروهی ۲۰ نفره را شامل می‌شود و به شما اجازه می‌دهد بر روی مشکلاتی مشخص و حوزه‌های مشکل‌ساز متمرکز شوید.
از آنجا که کسب گواهینامه‌ی آیلتس بسیار سخت است، چند نکته را کنار هم قرار داده‌ایم تا به شما در بهبود عملکردتان در هر بخش کمک کنیم. لیسنینگ بخشی است که برای گویشورانی غیر انگلیسی، سخت‌ترین قسمت به حساب می‌آید؛ چراکه نیازمند تمرکز و توانایی در جدا کردن و انتخاب لغات است در هنگامی که گویشوران بومی سریع صحبت می‌کنند یا از اصطلاحات عامیانه و محاوره‌ای استفاده می‌کنند.
همانند همه‌ی بخش‌های آزمون باید مطمئن شوید که دستورالعمل‌ها را به درستی خواندید و تلاش کنید هیچ جای خالی را بدون جواب رها نکنید. هرچه سؤالات بیشتری را در بخش‌های یک و دو درست جواب دهید، نمره‌ی کلّی بالاتری دریافت خواهید کرد. تلاش کنید همزمان با گوش دادن و جلو رفتن به سؤالات پاسخ دهید و سپس بازگردید تا املا و گرامر را بررسی کنید.
در هنگام خواندن به خاطر داشته باشید که لازم نیست برای جواب دادن به سؤالات هیچ دانش قبلی نسبت به موضوع داشته باشید- همه‌ی پاسخ‌ها در جایی از متن پیدا می‌شوند. بهرحال شما باید زمان خود را تا آنجا که می‌شود صرف آماده‌سازی خود برای خواندن کنید تا خود را به خواندن انواع مختلف متن عادت دهید؛ مخصوصاً آن‌هایی که شیوه‌ی آکادمیک دارند.