آمادگی آیلتس بدون کلاس ۲۰۲۰

آموزش آیلتس مطمئنا برای بسیاری از افراد نیاز به کلاس دارد اما آمادگی آیلتس بدون کلاس نیز امکان پذیر است البته بسیار دشوار است اما می توان آن را انجام داد. تجربه زبان آموزان بسیاری را می توان شنید که بدون هیچ کلاسی و تنها به وسیله کتاب ها و منابع موجود در وب سایت های مختلف و مورد تایید آیلتس به نمره های خوبی همانند ۷٫۵ الی ۸ دست پیدا کرده اند .

آمادگی آیلتس بدون کتاب
آمادگی آیلتس بدون کتاب

استراتژی هایی که می توانید از آنها برای آمادگی آیلتس بدون کلاس نهایت استفاده را بکنید.

کتاب های آیلتس Cambridge IELTS 3 to 15

این کتاب ها می توانند با نمونه آزمون های زیادی که دارند برای شما بسیار مفید باشند. حتما توجه داتشه باشید که در هنگام خرید این کتاب های ویرایش هایی را خریداری کنید که Self Study باشند. وجود Script ها و هم چنین IELTS Model writing ها برای این منظور بسیار عالی هستند.

برای دانلود منابع رایگان آیلتس کلیک کننید

فیلم های آیلتس

امروزه با یک جستجو در وب سایت YouTube می توانید بسیاری از فیلم ها را پیدا کنید که در انها مدرسین بسیاری در حال درس دادن آیلتس هستند. این فیلم ها کاملا رایگان هستند و معمولا نکات مفید زیادی نیز در انها به زبان آموزان ارائه می شود.

قالب های آماده را ببینید و بخوانید

اگر می خواهید نمره بالا کسب کنید می توانید به بسیاری از قالب های آماده در Writing و یا فیلم های Speaking سری بزنید. در این نمونه های آماده شما می توانید ببینید که افراد با نمره بالا چگونه توانسته اند یک نمره خوب کسب کنند و چه مواردی را رعایت کرده اند.

سایت های انلاین آیلتس

سایت هایی همانند ielts-blog.com  و یا ielts-exam.net از نمونه هایی هستند که اگر به انها سر بزنید شاید دیگر اصلا نیاز به مدرس نکنید. این سایت ها گنجینه ای هستند که اگر درست استفاده شوند شما معمولا از کلاس بی نیاز می شوید.

اگر حس می کنید نمی توانید خودتان و بدون یک مدرس آیلتس خوب و تنها با روش های بالا دوره آیلتس را بگذرانید حتما با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.