آمادگی برای آیلتس: ۳۰ راه بهتر شدن نمره ی آیلتس

آموزش آیلتس در ایران آکسفورد برای آمادگی آیلتس: ۳۰ راه بهتر شدن نمره آیلتس را به شما پیشنهاد می دهد. پس در ادامه با ما باشید. همه این ۳۰ راه را می توانید به راحتی و با سرعت دانلود کنید. ما آن راه اصلی را به شما نشان می دهیم.

آمادگی برای آیلتس: 30 راه بهتر شدن نمره ی آیلتس
آمادگی برای آیلتس: ۳۰ راه بهتر شدن نمره ی آیلتس

چالش آمادگی برای آیلتس: ۳۰ راه بهتر شدن نمره ی آیلتس چگونه امکان پذیر است؟

برای این که آیلتس را خوب بدهید، باید بفهمید که امتحان چگونه است. انجام سریع این کار سخت است، چون تعداد تمرین ها و قسمت بندی های امتحان بسیار زیاد است (اسپیکینگ قسمت های ۱، ۲ و ۳؛ رایتینگ قسمت های ۱ و ۲؛ و غیره). هر قسمت چیزهای مختلف را به شیوه های متفاوت می سنجد. پس، چیزهای زیادی برای یادگرفتن وجود دارد.

برای مثال، آیا می‌دانید که:

  • عوامل گمراه کننده در امتحان لیسنینگ می دانید؟
  • اهمیت بازبینی جمله در قسمت ۱ رایتینگ آکادمیک می دانید؟
  • وقتی سوالی را در قسمت ۳ اسپیکینگ متوجه نمی شوید می دانید چه کار کنید؟

راه حل

شما می توانید برای فهمیدنش یک کتاب آیلتس بخوانید، ولی یادگرفتن یک باره ی همه ی این اطلاعات تقریبا غیرممکن است. پس، اپلیکیشنی را طراحی کرده ایم که هر روز نکته های کلیدی را ارائه می دهد. این شانس را به شما می دهد که درباره‌ی آن ها  فکر کنید، امتحانشان کنید، و تمام ماه آن ها را به ذهن خود بسپارید.

اپلیکیشن نکات آیلتس، جواب سه سوال بالا و ۲۷ مورد بیش تر را در اختیار شما قرار می دهد، اپلیکیشن شامل مشاوره هایی از متخصصان آیلتس British Council، معلمان باتجربه و داوطلبان موفق آیلتس است. این اپلیکیشن در Apple App Store و Google Play Store رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. به سادگی نکات آیلتس را توسط ClarityEnglish سرچ کنید.

مهم است که فهم درستی از امتحان آیلتس داشته باشید: این نکات می توانند همان تفاوتی را که برای نمره تان لازم دارید به شما بدهند.

نکته‌ی اضافی: به رادیو، تلویزیون و فیلم انگلیسی زبان گوش کنید. باید تلاش کنید که به انواع لهجه‌ها‌ی انگلیسی از جمله آمریکایی، استرالیایی، بریتیش، کانادایی و نیوزلاندی گوش کنید. مرتباً انتشارات انگلیسی مانند روزنامه و مجله را بخوانید. هربار که ممکن بود نامه، ایمیل یا یادداشت به انگلیسی بنویسید. با دوستان و خانواده‌ی خود انگلیسی صحبت کنید.

برای شرکت در دوره های آموزش آیلتس با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.